Mustafa Albayrak

Albayrağın penceresi

CHP ZİHNİYETİNİN İÇ YÜZÜ!!

CHP Zihniyetinin Türkiye’nin hayrına taş taş üstüne koymadığını cümle alem zaten bilmektedir.  Bunun yanında Türkiye’nin altını  oymaktan da  iktidarları dönemlerin ‘de de hiç vaz geçmedikleri zaten ortadadır..

Bunlardan biraz bahsedecek olursak yakın tarihe bir göz gezdirelim isterseniz.. Manevi değerlerimiz ne kadar varsa hepsini yozlaştırmışlardır. Camileri ahır mı yapmadılar! Ezanımızı Türkçe mi okutmadılar!

Ayasofya’yı Camiden müzeye mi çevirmediler! Okullardan din dersini mi kaldırmadılar! Daha yakın zamanda kızlarımızın başörtüsünü başlarından zorla çıkardılar.

Birinci olan bir kızımızın üniversitede başı kapalı diye törenden dışarı attılar. Halkın  oylarıyla meclise gelen bir vekilin başı kapalı diye mecliste kürsüden  yemin  ettirmediler.. Bunların yaptığı rezillikler had safhaya ulaşmıştır.

Zaten Türkiye’miz için icraatta hiç bir şey yapmadıkları, Dikili bir ağaçlarının olmadıkları ortadayken gözleri kör olmuş, Bu iktidarın yaptıklarını görmekten  hiç haz etmediler..

Hükümetin  yapmış olduğu dünya kadar icraatları görmezden gelerek, bide üstüne üstlük iftiralarına, yalanlarına devam ederek kösteklemekten de   geri kalmıyorlar..

Bu CHP’nin başında bir zat var ki evlere şenlik, Eline tutuşturulan kağıt parçalarını okumadan,  Ortaya attığı yalan ve iftiralarla verdiği tazminatların haddi hesabı kalmamıştır..

Hala daha aklının başına gelmediğine de şaşırmamak elde değil. İşte bu zihniyet öyle bir zihniyet ‘ki,   Yeri geldi PKK ile kol kola görürsün. Yeri geldi vatan haini FETÖ’cülerle iş birliği yaptılar. Yeri geldi ülkesini başka devletlere jurnallamaktan vazgeçmediler. Yeri geldi halkının malına canına kastederek milleti sokağa çağırarak devletin ve milletin malına zarar verdirmekten çekinmediler!!

Daha sayamadığım tüm kötülükleri ülkemiz için yapan bir zihniyettir bu CHP..!!

Bu zihniyetin ülkemize zarar vermekten başka bir şey yaptıkları hiç olmamış olacağını da düşünmüyoruz artık. Bu zat’ zaten CHP’nin başında olduğu müddetçe  partiyi bitireceğini zaten sağır sultan bile biliyor..

Bu haçlı zihniyetinden ülkemiz kurtulduğu zaman ayağındaki prangalardan kurtulacak daha refah  huzurlu bir ülke haline gelecektir..

Rabbim ülkemizi vatanımızı bu gibi şer güçlerden muhafaza etsin…

selyus