Ana Sayfa ÇEVRE 1 Ocak 2020

Başkan Aydın, Beykoz’u güzelleştiren doğa dostlarını mükafatlandırdı

Beykoz Belediyesi, başarılı ve özverili çalışmalarıyla ilçeyi güzelleştiren temizlik personellerini altınla ödüllendirdi.

Beykoz Belediyesi, yüzölçümü ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden Beykoz’da görevlerini özveriyle yapan temizlik personellerini altın ve plaketle ödüllendirdi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından 10 personele çeyrek altın, 70 personele de teşekkür plaketi takdim edildi.

Belediye çalışanlarının motivasyonu artırmak, başarıyı teşvik ve takdir etmek amacıyla hazırlanan ödüller, cami, tuvalet temizliği, sokak temizliği ve çöp toplama hizmetlerinde görevli işçi, şoför ve sorumlu personele verildi.

BAŞKAN MURAT AYDIN: “TEMİZLİK YAŞAMI MUTLU KILAR”

Başarılı personele ödülleri takdim eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Belediye denildiği zaman akla gelen ilk hizmet temizliktir. Türkiye’nin hangi ilçesine giderseniz gidin aynı cevabı alırsınız. Sizler olmasanız toplumda salgın hastalıklar çıkar. Dünyada temizlik kültürünün gelişmediği ülkelerde yaşam ortalaması çok düşüktür. Belediyelerin yürüttüğü temizlik faaliyetleriyle ülkemizde yaşam ömrü uzadı. Ruhu, gönlü ve çevreyi temiz tutmak yaşamı mutlu kılar. Belediyemize ve ilçemize katkılarınız, özverili çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamın diliyorum.”  dedi.

Tören, ödüllerin takdiminin ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

selyus