Ana Sayfa ÇEVRE 1 Ağustos 2018

Beykozlular tapularına kavuştu

Beykoz Belediyesi, Alibahadır Mahallesi’nde 2B tapu müracaatlarını yaparak tapu almaya hak kazanan 13 ailenin tapuları düzenlenen törenle sahiplerine teslim etti.

Alibahadır Cami Lokali’nde düzenlenen törene AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN ÇELİKBİLEK: “MAHALLE SAKİNLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Tapu dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Bölgemizde 2B tapularını henüz almamış vatandaşlarımız vardı. Belediye olarak işlemlerini hızlıca tamamlayarak tapularını hazırladık. Bizler tapularını almaya hak kazanan vatandaşlarımızı tapu idaresine kadar yormayalım, tapularını ayaklarına kadar götürüp teslim edelim dedik. Hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

BAŞKAN DİLMAÇ: “BEYKOZLUNUN BEYKOZ’DA KALMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammet Hanefi Dilmaç Beykoz Belediyesi’nin  tapuların dağıtımı konusunda yoğun bir mesai harcadığını ve her ailenin tapu sahibi olması için ellerinden geleni yapacaklarını   belirterek: “Beykoz, Türkiye’de emsal bir ilçedir. 2B’de Özel Proje Alanı’nı uyguladığımız ilçedir. Teknik kadrolarımız, Başkan Yardımcılarımız, gece gündüz soluksuz bir şekilde çalışarak Beykozlunun Beykoz’da kalması için çalışıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından tapular hak sahiplerine teslim edildi.

selyus