AK Parti Tuzla’dan Siirt’e gönül köprüsü kuruldu

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu “Tuzla’dan Siirt’e Gönül Köprüsü” projesi kapsamında minik kalplere iyilik ulaştırmaya niyet ettiler ve Siirt İhsan Süreyya Sırma İlköğretim Okulunda okuyan 750 güzel çocuğunun mutluluğuna ortak oldular.

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem başkanlığında, Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yaklaşık 22 saat süren otobüs yolculuğu sonrası okula ulaşıldı. İstanbul’dan götürülen mont, bot, kırtasiye gibi çeşitli yardım malzemelerini minik kalplere teslim edildi.

İstanbul Takipte Haber Sitesi’ne proje ile ilgili bir açıklama yapan ve konuşmasına çocuklara Recep Tayyip Erdoğan dedelerinin selamını ileterek başlayan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem, “AK Parti ile birlikte sosyal devlet anlayışı Türkiye’de güçlendi. Kış şartlarında ihtiyaç sahibi olan öğrencilerimizin sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Küresel güçlerin ve şer odaklarının bütün çalışmalarına rağmen birlik ve beraberliğimizi bozdurmayacağız, Anadolu insanının dertlerine derman olmaya, onlarla birlikte gönül bağı oluşturmaya devam edeceğiz. Sevgi, hoşgörü ve barışın teminatı olarak Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak ve Tek Devlet felsefesiyle milletimize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tuzla teşkilatı, Okula yardım malzemelerini teslim ettikten sonra AK Parti Siirt İl Başkanlığını ziyaret ettiklerini belirten Başkan Erdem, “Bir kez daha anladık ki AK Parti olarak güçlü bir aileye sahibiz. Bizleri misafir olarak en iyi şekilde ağırlayan AK Parti Siirt teşkilatımızın çok kıymetli 3 kademe başkanlarına şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

selyus