Ana Sayfa EĞİTİM 29 Nisan 2019

Başkan Döğücü, öğrencilerle buluştu

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Müzik Her Yerde” projesi tüm hızıyla devam ediyor. 26 Nisan Cuma günü Belediye Hizmet Binası önünde toplanan öğrenciler Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’ye yoğun ilgi gösterdi.

Konser öncesi öğrencilerle bir araya gelerek bir konuşma gerçekleştiren Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Müziğin Mutluluğun Ortak Dili olduğunu belirtti. Başkan Döğücü, “Müzik Her Yerde” etkinliğinin müziğe ilgi duyan yetenekli öğrencilerin sokak konserleri düzenleyerek hem özgüven kazanmaları açısından hem de eğlenip eğlendirmeleri açısından çok faydalı bir proje olduğunu belirterek proje kapsamında emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Sancaktepe Fatih Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Lisesi öğrencilerinden Kadir Devran, Kaan Destegül, Akın Babakıray, Mertcan Çam, Zehra Karaya’dan oluşan müzik gurubu ve öğretmenleri Cengiz Şahin ile birlikte söyledikleri şarkılarla Sancaktepe’de hemen her yerde müzikseverlere mini konserler vermeye devam ediyor.

selyus