Ana Sayfa EĞİTİM 9 Kasım 2023

Esra Elönü, Çekmeköy’de imam hatipli kız öğrencilerle buluştu

Televizyon program yapımcısı, Gazeteci-Yazar Esra Elönü, Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi tarafından gerçekleştirilen ‘Bilinç Seminerleri’ kapsamında Gazeteci-Yazar ve Programcı Esra Elönü, Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir KAİH Lisesi öğrencileriyle verimli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Kudüs, Filistin, Gazze özelinde gönül coğrafyamızın bizler için ne anlam ifade etmesi gerektiğini öğrencilerle konuşan Elönü’nü konuşmasının sonunda soru-cevap şeklinde devam eden söyleşisini tamamladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan okul müdürü Kahraman Selçuk; “Öğrencilerimizi; edindikleri bilgilerden anlam çıkarabilen, bulunduğu ortamı ve yaşadığı dünyayı doğru okuyabilen, anlayabilen ve yorumlayabilen alışılmış kalıpların dışında akledebilen dinine ve vatanına bağlı, faydalı iyi birer insan ve Müslüman olabilmeleri için bu tarz sosyal etkinliklerimizi bundan sonrada devam ettireceğiz” dedi.

selyus