Ana Sayfa EĞİTİM 11 Nisan 2016

İstanbul’da öğrenciler sektörlerle buluşacak

İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi iş birliğiyle ‘Uluslararası Kariyer Zirvesi’ düzenlenecek.

İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Uluslararası Öğrenci Merkezi iş birliği ile “Uluslararası Kariyer Zirvesi” gerçekleştirilecek.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan etkinlik, dünyanın dört bir yanından ülkemize eğitim almak için gelen öğrenciler ile sektörünün lider firmalarını buluşturacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde yapılacak etknlikte Elvan Group CEO’su Özmen Genç, THY Yurtiçi Satış Başkanı Halil İbrahim Polat, LC Waikiki Sourcing Sorumlusu GMY Edward David SOUTHALL, Yıldız Holding Yetenek Kazanımı Müdürü Murat Yıldız, Fer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova farklı konular üzerindeki deneyimlerini paylaşarak gençlere ışık tutmaya çalışacak.

12 Nisan 2016 Salı günü saat 13.00’da başlayacak zirve ile ilgili detaylı bilgilere https://www.facebook.com/events/1682126248720279/ ve https://twitter.com/ICSistanbul adreslerinden ulaşabilirsiniz. Kayıt için http://www.ibbgenclikmeclisi.com/Formlar/Default.aspx?id=140 adresinden online olarak da kayıt yaptırabilirsiniz. 

selyus