Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT 10 Eylül 2017

Üsküdarlılar ‘Beylerbeyi Tasarım Pazarı’nda

İyi Ki Üsküdar Var! Platformunun iyilik rotası tasarımcılara ve sanatçılara verdiği destekle yön buluyor. Üsküdarlılar da ‘Beylerbeyi Tasarım Pazarı’nı ziyaret ediyor.

Bu bağlamda şehre duygusal anlamda hayat veren bir buluşma noktası fikrinden yola çıkarak düzenlenen Beylerbeyi Tasarım Pazarı, Beylerbeyi İskelesi’nde Üsküdarlıları ağırladı. Üsküdar Belediyesi ve iş birlikleri tarafından hayata geçirilen konsept, hediye mağazası, sanatçılar ve tasarımcılar için satış platformlardan oluşuyor.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 2. Beylerbeyi Tasarım Pazarı’nı ziyaret ederek hem sanatçılarla hem de Üsküdarlılarla yakından ilgilendi.

BEYLERBEYİ TASARIM PAZARI, BU ANLAMDA SIRA DIŞI BİR ALIŞVERİŞ KÜLTÜRÜNÜ TEMSİL EDİYOR

Üreteni ve tasarlayanı destekleme ve meraklısıyla buluşturma amacını taşıyan, kolektif bakış ile iyilik temelli alışveriş anlayışını sosyal sorumlulukla bir araya getiren Beylerbeyi Tasarım Pazarı, bu anlamda sıra dışı bir alışveriş kültürünü temsil ediyor.

‟SAHNE SENİN” KONSEPTİ

Tasarım ve sanata dair her şey, birbirinden farklı tasarımcıların ve markaların katılımıyla, müzik ve kokteyl eşliğinde gün boyunca bu organizasyonda hayat buldu. ‟Sahne Senin” konseptini de barındıran Beylerbeyi Tasarım Pazarı, genç müzisyenlerin ve grupların canlı müziğiyle de keyifli zaman geçirmek isteyen Üsküdarlılara ev sahipliği yaptı.

 

selyus