Ana Sayfa KİŞİSEL SAĞLIK 8 Aralık 2018

Zehra Neşe Kavak’a Amerika’da “En iyi kalite liderliği ödülü”

Daha öncede Dünya Kadın Liderlik Kongresi’nde Süper Başarılı Kadın Ödülü’nü alan Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak’a Uluslarası bir daha…

Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul Kent Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, Amerika’da “Best Quality Leadership Award 2018” ödülüne layık görüldü.

Alanında birçok ilke imza atan Prof. Kavak, 10 Aralık Pazartesi günü Las Vegas’ta ESQR’de (European Society for Quality Research) gerçekleşecek törende ödülünü alacak.

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Perinatoloji Uzmanı Kavak, 38 yaşında profesör ve anabilim dalı başkanı oldu. Uluslararası Perinatoloji Akademisi üyesi olan Kavak, bir dönem Dünya Perinatoloji (Gebelik Bilimi) Derneği Yönetim Kurulu görevini de icra etti. Albert Einstein tarafından kurulan Dünya Bilim ve Sanat Akademisi’nin mütevelli heyetinde de yer alan Prof. Kavak, Hindistan’da yapılan Dünya Kadın Liderlik Kongresi’nde Süper Başarılı Kadın Ödülü’nü almıştı.

selyus