Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 18 Ağustos 2022

Abdullah Özdemir, samimi duruşuyla Ataşehir’de CHP’li seçmenin fikrini değiştirdi

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın yürüttüğü “Yüz Yüze 100 Gün” projesi çerçevesinde Ataşehirliler ile buluştu. Özdemir, “Ben AK Parti’ye oy vermem. CHP’ye oy veririm ama sizi gördükten sonra fikirlerim değişmeye başladı” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının kısa bir süre önce başlattığı ‘Yüz Yüze 100 Gün’ projesi çerçevesinde Ataşehir halkıyla buluşan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, vatandaşların takdirini topladı. Sanayi sitesindeki işçilerden Kur’an Kursu’ndaki çocuklara kadar toplumun her kesimiyle bir araya gelen Özdemir, İçerenköy Mahallesi’nde bir kıraathaneye de uğradı.

“KENDİ BAŞKANIMIZA ULAŞAMIYORUZ”

Kahvehanedeki vatandaşlarla selamlaşan Özdemir, davet üzerine bir masaya oturdu. Karşısında Özdemir’i görmenin şaşkınlığını yaşayan vatandaş, “Biz ziyaretlere alışkın değiliz. Böyle başkanları görmek buralarda. Biz kendi başkanımıza ulaşamıyoruz burada” dedi.

“BELKİ 2024’TE DE KALICI OLARAK GELİRİZ”

Bunun üzerine Özdemir de “Biz de zaten şunu dedik. Belki Ataşehir’dekiler, AK Partili belediye başkanlığı özlemi çekiyordur. Bir günlük de olsa giderelim dedik. Belki de 2024’te de kalıcı olarak geliriz” diye konuştu.

“CHP’YE OY VERİRİM AMA ŞİMDİ FİKİRLERİM DEĞİŞMEYE BAŞLADI”

Sözlerine devam eden vatandaş, şunları söyledi: “Ben AK Parti’ye oy vermem. CHP’ye oy veririm ama sizi gördükten sonra fikirlerim değişmeye başladı. Yani şu an değişmeye başladı.”

“ATAŞEHİR’İ SOKAK SOKAK DOLAŞTI”

Gün boyunca Ataşehir’i sokak sokak dolaşan Özdemir, ilçe sakinlerinin takdirini topladı. Yüz Yüze 100 gün ilerleyen günlerde başka ilçelerdeki programlarla devam edecek.

selyus