Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 14 Ağustos 2022

AK Parti Milletvekilleri Tuzla’da sahada

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının İstanbul’da başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” projesi çerçevesinde AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekillerinin katılımıyla Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi. 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” projesi çerçevesinde AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekilleri Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın da katılımıyla Tuzla İlçe Başkanlığında bir araya geldi. Başkan Yazıcı ve Milletvekilleri, Tuzla’da birçok mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Avukat Talha Tayfur’un ev sahipliğinde başlayan programda AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri Mustafa Ataş, Ravza Kavakçı Kan, Eyüp Özsoy, Osman Boyraz, Avukat Serkan Bayram, Avukat Mihrimah Belma Satır, Hulusi Şentürk, Erol Kaya, Fatih Süleyman Denizolgun ve Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı teşkilat mensuplarıyla durum değerlendirmesi yaptı. Daha sonra gruplar halinde Tuzla’nın birçok mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti temsilcileri vatandaşları dinledi. İstekler ve sorunlar tek tek not alındı.

selyus