Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 20 Mart 2019

Bektaşi gençler de ‘Ahmet Poyraz’ dedi

Çekmeköy’ün beş mahallesindeki Bektaşi gençleri temsilen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile görüşen gençlerin öncü isimleri, yeni dönem için de Poyraz’ın yanındayız mesajı verdi.

Çekmeköy Mehmet Akif, Hamidiye, Çamlık, Merkez ve Mimar Sinan Mahallesi’ndeki Bektaşi gençlerden Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a tam destek. 5 mahallenin genç kanaat önderleri Nevzat Dönmez ve Erhan Altun’un da aralarında bulunduğu gençler, Çekmeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Poyraz’a destek için bir araya geldi.

“ÇEKMEKÖYLÜLERİN SESİNE KULAK VERDİK”

Biz bu şehre hemşehrilerimizden dua alabilmek için canı gönülden hizmet ettik diyen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,”10 yıl boyunca ilçe içinde küçük, büyük, genç, yaşlı demeden; hiçbir siyasi parti, görüş ayrımı yapmadan çalıştık. Bu şehirde;  sağlık ocağı, okul, Cami, Cemevi, hastane;  vatandaşımız bizden ne beklediyse onların sesine kulak verdik. Çok şükür bu samimiyetimizi herkes anladı, büyük Çekmeköy ailesi olduk” dedi.

“BİZİ TEMSİL EDEN ÇOK KARDEŞİMİZ VAR”

Gençler adına konuşan Nevzat Dönmez ve Erhan Altun, ”Gençlerin dilinden de, derdinden de çok iyi anlayan bir yönetim anlayışı var. Biz hangi konuda olursa olsun, Ahmet Poyraz’a her gittiğimizde bizi dinledi, yapılabilecek bir şey varsa yaptı, olmayacaksa da neden olmayacağını güzelce anlattı. Cumhur İttifakı’nın meclis üyesi adaylarına bakınca, bizleri temsil eden çok sayıda genç kardeşimiz var. Bu nedenle Başkan Poyraz’a desteğimizi açıklamak için buradayız,” dediler.

selyus