Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 3 Ocak 2024

Erdoğan’dan teşkilatlara 3 kritik talimat!

“Yeniden İstanbul” sloganıyla İstanbul seçimine hazırlanan AK Parti teşkilatlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kritik talimatlar geldi. Teşkilatlara “Çalınmadık kapı bırakmayın” diyen Erdoğan, İstanbul’un 3 önemli sorunu için somut projelerin anlatılması gerektiğini belirtti.

AK Parti, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine İstanbul için seferberlik ruhuyla hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin bir grup toplantısında yeniden İstanbul sloganı ile şifrelerini belirlediği İstanbul için seferberlik çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

“HERKES ÖNCE İSTANBUL İÇİN ÇALIŞACAK”

Sabah’ın haberine göre, Aday belirleme çalışmaları ve temayül yoklamaları kapsamında partisinin genel merkezinde ve AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda milletvekilleri ve il teşkilatları ile bir araya gelen Erdoğan kurmaylarına, “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamalısınız. İstanbul’da yeniden AK Parti belediyeciliği için herkes önce İstanbul için çalışacak. Tüm milletvekilleri, il ve ilçe teşkilatları, kadın ve gençlik kolları sahada olacak” talimatını verdi.

“İSTANBUL BİLİR GERÇEK BELEDİYECİLİK AK PARTİ’DİR”

Mahalli idareler seçimlerinde kullanılacak müzik ve sloganlarda da İstanbul’a özel bir çalışma yapılıyor. “İstanbul bilir gerçek belediyecilik AK Parti’dir” söylemi ön plana çıkarken, İstanbul Milletvekili Yücel Arzen’in İstanbul için yeni bir beste hazırladığı da ortaya çıktı.

“ULAŞIM, ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM”

Yerel seçimlerde İstanbul seçmeninin karşısına İstanbulluların büyük problemlerine çözüm üretecek somut vaatlerle çıkılacak. Bu kapsamda İstanbul için özellikle ulaşım, altyapı ve kentsel dönüşüm projeleri seçmene anlatılacak.

selyus