Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 3 Mayıs 2022

Gelecek Partisi’nden ‘Çifte Bayram Mesajı’

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından Fatih’teki Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma ve rozet takma programına katıldı.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Doktor Selim Temurci’de katıldı.

Törende partiye üye olanlara Davutoğlu tarafından rozetleri takıldı.

“100 GÜNLÜK BİR KAMPANYA DÖNEMİNİ İSTANBUL’DA BAŞLATACAĞIZ”

Programda ilk sözü alan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin: “Türkiye artık seçim sathına girmiştir. Seçimler ister son baharda olsun, ister 2023 Haziran’ında. Her şartta seçim dönemindeyiz. Seçimler normal zamanında 2023 Haziran’ında bile olsa başka yaz yok. Tek bir yaz mevsimimiz kaldı. Evet Başka Yaz yok! O da bu yaz! Onun için 20 mayıstan itibaren 100 Günlük bir kampanya dönemini İstanbul’da başlatacağız. Bu kampanyada Genel Başkanımızla, Genel Başkan Yardımcılarımızla, Bütün İl Teşkilatımızla, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, İlçe Teşkilatlarımızla hep beraber sahada olacağız. İstanbul’da dokunmadık nokta bırakmayacağız. Ben İstanbul Teşkilatımıza güveniyorum. İstanbul Teşkilatımızın heyecanına, motivasyonuna ve bu gelecek umuduna daha fazla sarılacağına inanıyorum” dedi.

“İSTANBUL’UMUZDA DEĞİL, BÜTÜN TÜRKİYE’MİZDE SEFERBERLİK İLAN EDİYORUZ”

Kürsüde partililere hitap eden Genel Başkan Davutoğlu: “İstanbul’un her köşesinde iftar yaparken gördükleri muhabbet ve heyecanın kendilerine umut verdiğini belirten Davutoğlu, “Gerçek yazları yaşayabilmek için bileğimizi, yüreğimizi, alın terimizi koyacağımız son yaza gidiyoruz. Seçim ister bu kasımda olsun ister gerekse haziranda… Bu yaz ne kadar verimli geçerse bu yazın vatan, millet sevdası adına hasadı ne kadar büyük olursa geleceğimiz o kadar emin olacak. Onun için şu andan itibaren sadece İstanbul’umuzda değil, bütün Türkiye’mizde seferberlik ilan ediyoruz” diye konuştu.

Programda, İstanbul’un farklı ilçelerinden partisine katılan; siyasi parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, iş insanları ve eski muhtarlardan oluşan kalabalık bir heyete rozet takan Davutoğlu, tüm teşkilatla tek tek fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Programı yerel ve ulusal pek çok basın mensubu da takip etti. Fotoğraf çekiminin bitmesiyle birlikte partililer salondan ayrıldı.

selyus