Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 5 Ağustos 2021

İl Başkanı Kabaktepe Güngören’de

 AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Güngören Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Bünyamin Demir ile bir araya geldi. Başkan Demir, Kabaktepe’ye belediyenin projeleri ve çalışmaları hakkında detaylı bir sunumla bilgi verdi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Güngören Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Bünyamin Demir ile bir araya geldi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye ziyarette İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile İl Başkan Yardımcıları eşlik etti

“Yaptıklarımız ve yapacaklarımızla layık olmaya çalışıyoruz” diyen Başkan Demir, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindeki heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, Güngören’de yeni bir hizmet anlayışıyla yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında detaylı bir sunumla bilgi verdi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Güngören Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hizmet ve eser belediyeciliğini en güzel şekilde sergilediğinizi düşünüyorum. Bugüne kadar yapılan çalışmalar dolayısıyla Güngören’e sizin şahsınızda teşekkür ederiz” dedi.

selyus