İsmail Küçükkaya, Ekrem İmamoğlu’nu yalanladı

Ahlaksız sözcü gazetesi araştırmadan proje aday Ekrem İmamoğlu’nun yalan beyanını haber yaparak itibarlarını yerlerde süründürdüler! Fetullahçı Terör Örgütü ve Kandil’ın (PKK) açıktan desteklediği CHP’nin proje adayı İmamoğlu ise adeta yalan makinası gibi. Vatandaşlar konuştuklarını tekrar tekrar izleyip, arasından doğru söylediklerini cımbızla almaya çalışıyor.

Yanlışsak düzeltin bizi, bildiğimiz kadarıyla bütün dinlerde yalan söylemek günah, iftira atmak çok büyü günah… Bu proje adayı Ekrem İmamoğlu, hangi dine mensup bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey var Binali Yıldırım’dan özür Allah’tan da af dilemesi lazım..!!

NTV-Star ortak yayına katılan Kandil (PKK) ve FETÖ’nun adayı Ekrem İmamoğlu, “Binali Yıldırım soruları istemiş, bana bilgi geldi. Programın moderatörüne böyle bir talep olmadı bilgisi geliyor ve proje aday İmamoğlu’na iletiliyor, proje aday da “Yanlış anlamışım” diyor. Ancak baştan yalanı kurguladığı çok açık belli oluyor!

Şimdi gel de böyle yalancı, yalanı ortaya çıkınca pişkin pişkin tebessüm eden adaya oy ver!!

Fatih Altaylı’nın Habertürk’te sunduğu TekeTek canlı yayına bağlanan gazeteci İsmail Küçükkaya AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP’den belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun canlı ortak yayını öncesinde yapılan spekülasyon ve yorumlara açıklık getirdi.

Küçükkaya şöyle konuştu:

Galiba Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım’ın ortak yayındaki soruları görmek istediğini söylemiş. Bunu nereden çıkardığını bilmiyorum. Çünkü Ekrem İmamoğlu ile günlerdir hiç konuşmadım. Dolayısıyla böyle bir şeyi bana dayandırarak söylemiş olması bir milyarda sıfır ihtimal. Daha sonra galiba sizin de böyle bir iddianız olmuş.

FATİH ALTAYLI: Şimdi iddia şu, Binali Yıldırım tarafının soruları istediği, senin soruları onlara verdiğin ve onlara verdikten sonra da diğer tarafı arayıp, ‘Binali Yıldırım tarafına soruları ilettim, istiyorsanız size de vereyim’ dediğin yolunda bir iddiaydı. Senin bu konuda söyleyeceğin nedir:

İSMAİL KÜÇÜKKAYA: Fatih Abi bu iddiayı siz mi dillendirdiniz?

FATİH ALTAYLI: Hayır, bu iddia Sözcü Gazetesi’nde son dakika olarak yer aldı. Ekrem İmamoğlu’nun böyle bir şey söylediği yolunda.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA: Birincisi ben gerçekten günlerdir Ekrem İmamoğlu ile konuşmadım. İkincisi daha hazırlanmış hiçbir soru yok. Üçüncüsü Binali Yıldırım’ın benden böyle bir talebi olmadı, olamaz. Dördüncüsü açık oturuma ilişkin henüz hiçbir soru hazırlanmadığı gibi hazırlanma aşamasında, sonrasında, yayından önce de hiç kimsenin bunu benim dışımda bilmesi mümkün değil. Kimseye vermem ben onları.

selyus