Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 3 Şubat 2024

Kadem Ekşi’den yeni seçmenlere, ‘doğum günü’ sürprizi

Maltepe Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi ve AK Parti Maltepe Gençlik Kolları Başkanı Adem Albayrak ile birlikte 31 Mart yerel seçimlerinde 18 yaşını dolduran ve ilk defa oy kullan gençlere doğum günü sürprizi yaptı.

Cumhur İttifakı Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, AK Parti Maltepe Gençlik Kolları Başkanı Adem Albayrak ve teşkilat mensubu gençler, bu yıl ilk defa oy kullanacak olan Maltepeli gençlerin doğum günleri nedeniyle evlerinde ziyaret edip, bu özel günlerinde yalnız bırakmadılar.

“ARTIK SÖZ VE KARAR SAHİBİ GENÇLERİN OLACAK”

Gençlik kollarıyla, gençlerle çalışmaktan mutlu olduğunu ifade eden Ekşi, yeni seçmenlerden oy istemekten büyük onur duyduğunu söyledi. “Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere görev tevdi ettiğin günden itibaren çok güzel bir seçim çalışmamız oldu. Bizler her daim gençlere önem veriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilme yaşının 18’e düşürmesini ne kadar doğru bir karar olduğunu hep birlikte görüyoruz. Gençlerimizin siyasete bakış açısı bu yerel seçimde daha fazla önem kazanacak. Siyasi tecrübesi erken yaşta başlayacak. İleri yıllarda gençlerin yerel ve Türkiye siyaseti üzerinde etkisi artacak ve söz sahibi olacaklar. Genç yaşta siyasette söz sahibi olan gençlerimiz kendi ayakları üzerinde durmaları kolaylaşacak. AK Parti kurulduğu günden beri sağlam temeller üzerinde ilerlemeye devam ediyor. Seçim sürecinde böyle güzel bir etkinlik yapan Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetim kuruluna şükranlarımı sunuyorum.”

selyus