Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 21 Mart 2024

Yağcı, “Ataşehir’in kaybolan 15 yılını 5 yılda diğer ilçelerle aynı hizmetleri verir noktaya taşıyacağız”

Cumhur İttifakı AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Naim Yağcı, İçerenköy Mahallesi’nde Ataşehir’in önde gelen kanaat önderleriyle bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldı. Ataşehir’de siyasi partilerin seçim temposu da hız kesmeden devam ediyor. Ataşehir’i yönetmeye talip olan Avukat Mustafa Naim Yağcı, Ataşehir ilçesinde bulunan sivil toplum kuruluşlarının yanısıra; Ataşehir’de yaşayan sanatçı, ressam, yazar, oyuncular ve alanında uzman kanaat önderleriyle buluşmalarını aralıksız sürdürüyor.

“15 YILDIR BİZLERE SİZİN GİBİ DANIŞAN VEYA FİKRİMİZİ ALANLAR OLMADI”

Belediye Başkan Adayı Yağcı, Ataşehir’i gelin hep birlikte yönetelim diyerek Ataşehir’in Siz’in ve Sizsiz olmaz diyerek; Ataşehir’e yapmak istediği projeleri kanaat önderleriyle paylaşırken, Ataşehir’in alt yapısından üst yapısına, kültüründen sanatına, sağlığından sporuna, yeni nesil belediyecilik anlayışına kadar eksik kalan yönlerine dair kanaat önderlerinin görüşlerini dinledi. Kanaat önderlerinin:’15 yıldır bizlere sizin gibi danışan veya fikrimizi alanlar olmadı. Yapılanlar arasında elbet güzel çalışmalar var, ancak bunlar Ataşehir’in imkanlarına bakıldığında çok yetersiz kaldığını’ söylemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

“ATAŞEHİR’İN KAYBOLAN 15 YILINI 5 YILDA DİĞER İLÇELERLE AYNI HİZMETLERİ VERİR NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”

Yağcı, “2008’de Ataşehir gibi ilçe statüsüne kavuşmuş olan diğer ilçelerin gelişmişlik ve hayata geçirdikleri projeleri incelediğimizde Ataşehir’deki eksikliklerin çok fazla olduğunu biliyoruz. Biz Ataşehir’de kültürden sanata, spor alanlarından, bilim merkezlerine, gençlik merkezlerine ve daha birçok alanda projeyi hayata geçirerek; Ataşehir’in kaybolan 15 yılını 5 yılda diğer ilçelerle aynı hizmetleri verir noktaya taşıyacağız” dedi.

Kanaat önderleri ise, Yağcı’ya başarılar dileyerek, Ataşehir için her zaman elimizden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtirken, Yağcı ise Ataşehir’in AR-GE kurulunda sizin gibi değerli büyüklerimiz ve kardeşlerimizle çalışmak için sabırsızlanıyor ve 1 Nisan’dan itibaren Ataşehir için kolları sıvayarak hep birlikte projelerimizi ve hayallerimizi gerçekleştirmeye başlayacağız ifadelerini kullandı. Kaynak: Gazete Atasehir

selyus