Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 28 Şubat 2024

Yeniden Refah Partisi Maltepe İlçe Başkanı Erol Karakoç ve ilçe yönetimi, Kadem Başkan’a destek vermek için partilerinden istifa etti

Yeniden Refah Partisi Maltepe İlçe Başkanı Erol Karakoç, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partisinden istifa ederek Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’ye destek vermek üzere AK Parti’ye katıldı. Kadem Ekşi, “Yeniden Refah Partisi’nin İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin bu desteği tarihi bir destektir. Bunu Maltepe tarihi yazacaktır. Allah’ın izni ile 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız. Millet iradesini yok sayanlara kırmızı kartı göstererek onları süpürüp atacağız” dedi. 

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’ye Yeniden Refah Partisi’nden büyük destek geldi. Yeniden Refah Partisi Maltepe İlçe Başkanı Erol Karakoç, yönetimi ve yüzlerce partili ile partisinden istifa etti. AK Parti’ye geçen Erol Karakoç ve partililer, Kadem Ekşi’ye destek verdi. AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törenle Erol Karakoç ve partililere rozetleri takdim edildi.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi ve AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya, yeni partililere rozetlerini taktı.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, desteklerinden ötürü Erol Karakoç ve arkadaşlarına teşekkür ederek, “Çok iş yapacağız. Çok önemli projelerle vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracağız. Yaşam kalitemizi yükselteceğiz. Bunları yaparken ‘önce insan’ diyeceğiz. Bu kutlu yolculuğa destek verdiniz teşekkür ediyorum. Yeniden Refah Partisi’nin İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin bu desteği tarihi bir destektir. Bunu Maltepe tarihi yazacaktır. Allah’ın izni ile 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız. Millet iradesini yok sayanlara kırmızı kartı göstererek onları süpürüp atacağız” dedi.

Törende konuşan Erol Karakoç “Hep birlikte olacağız, gücümüzü birleştireceğiz. Kadem Başkanla birlikte Maltepe’yi daha iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağız inşallah. Yüreği temiz, kalbi büyük olan Kadem Başkanımız bu Maltepe’ye güzel şeyler yapacağına yürekten inandım. İnandığım için buraya geldim” ifadelerini kullandı.

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya ise AK Parti’ye katılan Erol Karakoç ve arkadaşlarına “Hoş geldin” diyerek “Maltepe için derdimiz aynı, beklentilerimiz aynı. Bu kutlu yolculukta bizlere yol arkadaşlığı yaparak bundan sonraki süreçte inşallah Maltepe’nin makus talihini değiştireceğiz” şeklinde konuştu.

selyus