Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 9 Ekim 2020

Çekmeköy Belediye Meclisi’nden Azerbaycan’a kardeş desteği

Çekmeköy Belediye Meclisi Ekim ayı son birleşiminde kardeş ülke Azerbaycan’a destek bildirisi yayınladı. Öte yandan Meclis toplantısında yapılan bütçe görüşmeleri tamamlandı. Belediyenin 2021 bütçesi 316 milyon Türk Lirası olarak Meclisten geçti. Daha sonra kürsüye gelen Başkan Poyraz, meclis üyelerine teşekkür ederek bütçenin Çekmeköy’e hayırlı olmasını diledi.  

Çekmeköy Belediye Meclisi Ermenistan’ın kardeş ülke Azerbaycan’a gerçekleştirdiği saldırıları kınadı. Mecliste grubu bulunan AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İyi Parti’nin imzaladığı ortak bildiride Dağlık Karabağ’ın işgalinin son bulması ve Azerbaycan’ın işgali sonlandırma yönündeki kararlı duruşu desteklendi.

Ayrıca meclis toplantısında yapılan bütçe görüşmeleri tamamlandı. Belediyenin 2021 bütçesi 316 milyon Türk Lirası olarak Meclisten geçti.

“BÜTÇE ÇEKMEKÖYÜMÜZE VE İSTANBUL’A HAYIRLI OLSUN”

Kürsüye gelerek teşekkür eden Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Meclis toplantımızda bütçe görüşmelerimizi siz meclis üyelerimizle birlikte tamamladık. 2021 bütçemiz 316 milyon Türk Lisarsı olarak Meclis’imizden geçti. Çekmeköyümüze ve İstanbul’umuza hayırlı olsun” dedi.

selyus