Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 14 Ocak 2023

Çekmeköy’de iki yeni taksi durağı daha törenle hizmete açıldı

Çekmeköy Belediyesinin ilçenin farklı noktalarına inşa ettiği taksi duraklarına yenileri eklendi.

Çekmeköy Belediyesinin yıl içinde çalışmalarına başladığı 10 taksi durağından iki tanesi geçtiğimiz ay törenle hizmete açılmıştı. 2023 yılının ilk ayında ise Mimar Sinan Mahallesi ve Aydınlar Mahallesi’nde inşa edilen taksi durakları da törenle hizmete açıldı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış programlarına; AK Parti İlçe Başkanı Akın ilhan, Ümraniye Şoförler Odası Başkanı Nezih Mert, meclis üyeleri, muhtarlar ve taksici esnafı katıldı.

“İHTİYAÇLARA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE TASARLANDI”

Programda selamlama konuşması yapan Başkan Poyraz, “Geçtiğimiz ay iki taksi durağımızı hizmete açmıştık. Bu ay da iki taksi durağımızı açıyoruz. Bunlar gerçekten güzel şeyler, baktığınız zaman çok büyük yapılar değil ama neticede buradaki taksici kardeşlerimizin ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanmış, yapılmış ve inşallah hem çalışanıyla hem müşterisiyle memnun edeceğimiz güzel mekanlar. Biz bu konuda bütün taksi duraklarımızı değiştiriyoruz. Modern yaşam mimarisine uygun bu yeni duraklarımızın şehrimize, esnafımıza ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“TAKSİCİLER BU HİZMETİ UNUTMAYACAKTIR”

Ümraniye Şoförler Odası Başkanı Nezih Mert, “Belediye Başkanımıza bu durakları kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Taksici esnafı bu hizmetleri hiçbir zaman unutmayacaktır” şeklinde konuştu.

selyus