Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 20 Ocak 2024

Kâğıthane Belediye Başkan Öztekin, meclis üyeleri ile 5 yılı değerlendirdi

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, önceki ve yeni dönem meclis üyeleri ile bir araya gelerek Kâğıthane’deki çalışmaları değerlendirdi.

Cumhuriyet’in 100. yılında Kâğıthane Belediyesi ilçeye 100 eser kazandırdı. Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, ilçede yapılan hizmetleri değerlendirmek, talep ve önerilerini almak üzere önceki ve yeni dönem meclis üyeleri ile Nurtepe Sosyal Tesisi’nde düzenlenen istişare programında buluştu.

Program yaklaşık iki saat sürdü. Projelerin konuşulduğu, talep ve önerilerin değerlendirildiği istişare programında Başkan Öztekin, Kâğıthane’ye yapılan hizmetleri de anlattı: ” Hemşehrilerimiz, ilçemizde beş yılda yaşanan değişimin farkında. Cadde ve sokaklarımızı yepyeni hale getirdik. Meydanlar, parklar, millet bahçeleri ve yeşil alanlar kazandırdık. Otoparklar inşa ettik. Çocuk, genç, yetişkin, yaşlı, engellilere özel projeler geliştirdik. Ev hanımlarını ve öğrencileri destekledik. Sokak hayvanları için modern tesisler kurduk. Eğitimi destekleyici birçok hizmet merkezi kazandırdık. Tüm bu hizmetlerimizi herkese erişilebilir hale getirdik. Bugün geldiğimiz noktada hemşehrilerimizin bizleri güleryüzleriyle karşıladığına şahitlik ediyoruz. Yeni dönemde de projelerimizi katlayarak artıracağız. Projelerin hayata geçmesinde meclisimizin kıymetli üyeleri olan sizlere ve tüm hemşehrilerime güven ve desteğiniz için teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun.” dedi.

Programda söz alan farklı partilerin önceki ve yeni dönem meclis üyeleri de Kâğıthane’ye kazandırılan eserler için Başkan Öztekin’e teşekkür ettiler. Sohbet ortamında gerçekleşen istişare programı toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

selyus