Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 23 Mart 2024

Şadi Yazıcı, Tuzla gönüllüleri ile iftar sofrasında buluştu

Gönül Elleri Çarşısı Kadın Kent Gönüllüleri, iftar sofrasında Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Gönül Elleri Çarşısı’nın Kurucu Gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı ile bir araya geldi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın benim en değerli projem dediği ‘Gönül Elleri Çarşısı’ projesi iyilik yaymaya devam ediyor. İyilik ağının vazgeçilmezi olan Kadın Kent Gönüllüleri ise Tuzla Belediyesi’nin düzenlediği iftar sofrasında bir araya geldi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı birlik ve beraberlik mesajı vererek tüm gönüllülere her daim yanlarında oldukları için teşekkürlerini iletti.

“GÖNÜL ELLERİ DEDİK VE GÖNÜL ELİ İLE UZANDIK”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Birçok hizmet gerçekleştirmiş olsak da ben hep Gönül Ellerinin altını çizdim. Gönül Ellerinin yaptığı iş benim için en kıymetli işlerden bir tanesidir ve en kıymetli olarak gönlümün bir tarafında tuttum. Tuzlamızın iyilik elçileri, sizler yeri geldiğinde kurduğunuz köprüler Tuzlamızı da aşan birçok güzelliğe imza attınız. Engelli, yetim, yaşlı, dul, kimsesiz, şehit aileleri ve gazilerimiz de dahil olmak üzere herkesle ilgilenebilen bir gönül ağı kurduk. Gönül elleri dedik ve gönül eli ile uzandık. İnsanların en kötü zamanlarında acılarını paylaşarak yanlarında olduk, hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Gönül Elleri Çarşısı’nın Kurucu Gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı da “Çok güzel bir iş yapıyoruz. Biz kadınlar 15 yıldır Tuzla’da bir marka yarattık. Bir iyilik hareketi olan Gönül Elleri Çarşısı’nı sıfırdan var ettik ve var ettiğimiz bu güzellikten hiç vazgeçmedik. Bu kapsamda Tuzlalı gönüllü kadınlarımızı tebrik ediyorum, her geçen gün sayımız arttı” şeklinde konuştu.

selyus