Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 8 Mayıs 2023

Şile Belediyesi ‘’Adım Adım Yerinde Hizmet’’ çalışmaları ile Kumbaba Mahallesi’nde

Şile Belediyesi sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmaları 34’uncu durağına Kumbaba Mahallesi ile devam etti.

Şile ilçesi tüm mahallelerde ve köylerinde yerinde inceleme yaparak sorunlara çözüm üreten ve projeler geliştiren Şile Belediyesi, çalışmaların 34’uncu durağında Kumbaba Mahallesi’ndeydi. Mahallelinin sorunlarını dinleyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, yürütülen çalışmaları da yerinde inceledi. Başkan Ocaklı, incelemeler esnasında mahalleli ile sohbet ederek, görüş, talep ve önerileri de dinledi.

“Adım Adım Her Mahallede, Mahallemiz Ve Vatandaşımız İçin Belediyemiz Emrinizde’’

Şile Belediyesi’nin her mahalleye ve köye kesintisiz hizmet sağlamaya devam edeceğini aktaran Başkan İlhan Ocaklı, program dahilinde düzenlenen sabah kahvaltısında mahalleli ile bir araya geldi. Başkan Ocaklı, “Başlatmış olduğumuz projemize yerinde hizmet için tüm ekiplerimiz ile canla başla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Şilemizi vatandaşlarımızın istekleri, ihtiyaçları ve önerileri doğrultusunda hep birlikte güzelleştireceğiz. “Adım Yerinde Hizmet’’ çalışmalarımız kapsamında Kumbaba Mahallesi’nde oturan hemşerilerimizi ziyaret ettik, yaşlılarımızın elini öperek dualarını aldık, depremzede ailelerimizin ihtiyaçlarını karşıladık ve genç nesil ile fikir alışverişi yaparak çocuklarımıza da oyuncaklar dağıttık. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını dinledik, en kısa sürede ihtiyaçları çözüme kavuşturacağız” dedi.

“Kumbaba Mahallemizde Neler Yaptık?”

Şile Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘’Adım Adım Yerinde Hizmet’’ çalışmaları kapsamında Kumbaba Mahallesi’nde; ot biçme ve peyzaj çalışmaları, camii temizliği, asfalt bakım ve onarım çalışmaları, kilit taş onarım çalışmaları, atıksu ve yağmur suyu kanalizasyon çalışmaları, genel sağlık taraması, veterinerlik çalışmaları ve şile kart üye çalışmaları gibi önemli hizmetler gerçekleştirildi. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ‘’Adım Adım Yerinde Hizmet’’ projesi kapsamında desteklerini esirgemeyen Şile halkına teşekkürlerini sundu.

selyus