Ana Sayfa SPOR 17 Ağustos 2021

Başkan Şeyma Döğücü, belediyenin sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi

Sancaktepe Belediyesi, katıldıkları müsabakalarda madalyalar kazanarak üstün başarılara imza atan sporcuları için yemek organizasyonu düzenledi. Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü yemeğin ardından sporcuları teker teker tebrik ederek hatıra fotoğrafları çektirdi. Sporculara verdiği desteklerden dolayı Başkan Avukat Şeyma Döğücü’ye teşekkür etmek isteyen bir sporcu kendi formasını hediye etti. Etkinlikte konuşan Başkan Şeyma Döğücü, “Sancaktepe Belediyesi’nin olimpiyatlarda ve müsabakalarda kazandığı 13 tane madalyası var” dedi.

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü’nün farklı branşlarda kazandıkları madalyalarla göğüsleri kabartan sporcular için Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü’nün öncülüğünde teşekkür yemeği düzenlendi. Sancaktepe Belediyesi, Başkan Döğücü’nün de katıldığı gecede kulübün 18 ayrı branşta ter döken onlarca genç sporcu ve ailelerini ağırladı.

Başkan Döğücü, gerçekleştirdiği kürsü konuşmasının ardından teker teker tüm sporcuları tebrik etti ve hatıra fotoğrafları çektirdi. Bazı sporcular Başkan Şeyma Döğücü’ye, sporculara verdiği destekten dolayı teşekkür etmek için formasını ve kupasını hediye etti.

“SANCAKTEPE BELEDİYESİ’NİN OLİMPİYATLARDA VE MÜSABAKALARDA KAZANDIĞI 13 TANE MADALYASI VAR”

Sporcular için düzenlenen akşam yemeğine katılarak bir konuşma yapan Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, “Sancaktepe Belediyesi olarak kendi amatör spor kulübümüz vasıtasıyla başarı kazanmış olan öğrencilerimiz, velilerimiz ve onları yetiştiren hocalarımızla birlikte müsabakalarda üstün başarılar kazanan sporcularımızla bir araya geldik. Aileleriyle bir araya geldik. Onları yetiştiren hocalarımızla bir araya geldik. Biz belediye spor kulübümüz olarak, amatör spor kulübümüz olarak 18 branşta, 3 binin üzerinde öğrenciyle, çocuğumuzla çalışıyoruz ve onları ülkenin geleceğine dair başarılı sporcular olarak yetiştirmek için kaliteli hocalarla, güzel tesislerde, çok güzel eğitimler veriyoruz. Bu emeğimizin de karşılığı olarak çocuklarımızın madalyalarıyla taçlandırılıyoruz. Şu an İstanbul Sancaktepe ilçesinin geçtiğimiz olimpiyatlarda ve müsabakalarda kazanmış olduğu 13 tane madalyası var” dedi.

İlginizi çekebilir

Pendik lider..

Pendik lider..

selyus