Ana Sayfa SPOR 2 Kasım 2018

Dilmaç “Spor kulüplerimiz olmasa, çocuklarımız kötü alışkanlıklara yönelir”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Spor kulüplerinde yöneticilik yapan herkes bana göre toplum önde gelen lideridir. Spor kulüplerimiz olmasa, çocuklarımız kötü alışkanlıklara yönelir. Bunun örneklerini mahallelerimizde görüyoruz. Bu nedenle yaptığınız görevin önemi büyük. Sporun ötesinde çocuklarımızı yarına hazırlamanın çabası içinde olmalıyız.”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Sivil Toplum Kuruluşları ile buluşmaları devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Dilmaç, amatör spor kulüplerinin başkanları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

AK Parti Beykoz İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı Spor Komisyonu’nun ev sahipliğini yaptığı toplantıya İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri (BİSK) Başkanı Asım Özdemir, ilçe başkan yardımcıları, amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

“BİRÇOK KULÜBÜMÜZÜN SAHASI YENİLENDİ”

Beykoz’da bulunan spor kulüpleri arasında dayanışmayı arttırmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen kahvaltıda konuşma yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Spor kulüplerinde yöneticilik yapan herkes bana göre toplum önde gelen lideridir. Spor kulüplerimiz olmasa, çocuklarımız kötü alışkanlıklara yönelir. Bunun örneklerini mahallelerimizde görüyoruz. Bu nedenle yaptığınız görevin önemi büyük. Sporun ötesinde çocuklarımızı yarına hazırlamanın çabası içinde olmalıyız. AK Parti ve yerel yönetimler olarak boş bulduğumuz her alana park ve spor alanı yapılması için gayret gösteriyoruz. Birçok kulübümüzün sahası yenilendi. Arkadaşlarımla birlikte amatör spor kulüplerimize elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Kulüpleri bir araya getiren AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına teşekkür eden Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Asım Özdemir, spor kulüplerinin sorunlarını dile getirerek destek istedi.

Yapılan konuşmaların ardından spor kulüp yöneticilerinin görüş ve taleplerini dinleyen İlçe Başkanı Dilmaç, toplantıda dile getirilen sorunları not alarak konuları ilgili makamlara ileterek takipçisi olacaklarını belirtti.

selyus