Ana Sayfa FUTBOL 31 Ocak 2020

İstanbul’da UEFA Şampiyonlar Ligi finali koordinasyon toplantısı

İstanbul’un ev sahipliği yapacağı 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi finali hazırlıkları kapsamında düzenlenen koordinasyon toplantısı, Olimpiyat Stadı’nda yapıldı.

Organizasyon Komitesi Başkanlığı’nı yürüten TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı ve İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Özdemir ve İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu (İOOHDK) Genel Sekreteri Tolga Yazıcı yer aldı.

UEFA adına UEFA Kulüp müsabakaları finalleri yöneticisi Tiziano Gaier’in de hazır bulunduğu toplantıya, final organizasyonu ile ilgili tüm kurum ve kuruluşların yetkilileri de katıldı.

UEFA’nın Olimpiyat Stadı’nda 30 Mayıs’ta yapılacak olan Şampiyonlar Ligi finali hazırlıkları nedeniyle yaptığı ziyaret dahilinde düzenlenen koordinasyon toplantısında; tanıtım çalışmaları, İstanbul’a gelecek olan misafirler için ulaşım, konaklama ve güvenlik planları ile yapılan diğer hazırlıklar değerlendirildi.

selyus