Ana Sayfa İÇ POLİTİKA, YAŞAM 17 Şubat 2022

AK Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları İdlib’li kardeşlerimizin yanında

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem riyasetinde, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak Başkanlığında, mahalle ve yönetim kurulu üyeleriyle hazırlanan, İdlib’deki zorlu koşullarda yaşayan çocuklarımıza 16 Şubat 2022 Çarşamba günü yola çıkmak üzere kışlık giysi ve bot yardımı toplanarak, gönderildi.

Yapılan yardımları özenle hazırlayıp paketleyen AK Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak, yönetim ve mahalle teşkilatlarına topladıkları yardım için teşekkür ederek şunları ifade etti;

“Dünyanın herhangi bir yerinde yardıma ihtiyacı olan tüm çocuklarımıza kalbimiz ve elimiz her daim açıktır. Bizler üşüyen küçük eller gördüğümüzde gönülleri ağlayan onların yarasına derman olmaya çalışan bir milletiz. Bu anlamda yardımlarıyla İdlib’deki çocuklarımızın yaralarını saran destek olan başta İlçe Başkanımız İsmail Erdem beyefendi olmak üzere, değerli teşkilat mensuplarımıza, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum, ayrıca bu yardımda emeği olan hayır sever her bir vatandaşımıza da sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Zorlu kış şartlarında bir nebzede olsa oradaki çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek, gönüllerini ısıtmak istedik. Gün birlik olma günü ise biz her daim bir ve beraberiz” dedi.

İlginizi çekebilir

İstanbul’da terör teyakkuzu

İstanbul’da terör teyakkuzu

selyus