Ana Sayfa YAŞAM, YEREL YÖNETİMLER 10 Ağustos 2019

Başkan Hilmi Türkmen’e çocuklardan yoğun sevgi seli

Üsküdar Belediyesi’nin gelenekselleşen 5 Çayı Buluşmaları’nın adresi Ahmediye Mahallesi’nde bulunan Doğancılar Parkı oldu. Parkta özellikle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, çocuklarla yakından ilgilendi ve toplu fotoğrafın yanı sıra çocuklarla özçekim de yaptı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Üsküdarımızın çok eski ve tarihi anlamı olan Doğancılar Parkı’nda siz komşularımızla beraberiz. Buraya kadar gelip bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Halk buluşmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu buluşmalarda iki gayemiz var. Sıcak yaz günlerinde size anlatacaklarımızı ilk ağızdan anlatmak ve sizin bize anlatacaklarınızı, taleplerinizi, düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızdır.” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TÜRKMEN, ÜSKÜDARLILARI NAKKAŞTEPE’YE BAYRAMLAŞMAYA DAVET ETTİ

Başkan Türkmen aynı zamanda buluşmaya katılan vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.

Türkmen, “Bir araya gelmişken siz kıymetli vatandaşlarımızın da Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayramın ilk günü Nakkaştepe Millet Bahçemizde bayramlaşma programı düzenleyeceğiz sizlerin de katılımlarını bekliyoruz. Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde İstanbul Boğaz’ı ayağınızın altında, muazzam bir manzara karşısında ailenizle piknik yapabileceğiniz bir numara bir millet bahçesi. Seçim öncesi sizlere ne vaat ettiysek bu vaatlerimizi gerçekleştiriyoruz ve gerçekleştirmeye de devam edeceğiz” dedi.

Çocuklar için satranç, mangala ve tabu gibi oyunların düzenlendiği buluşmada Başkan Hilmi Türkmen çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Park buluşmasına katılan mahalle sakinlerine çay ve simit ikram edildi.

İlginizi çekebilir

Hacı Nurten Camii atıldı

Hacı Nurten Camii atıldı

selyus