Ana Sayfa YAŞAM 24 Ekim 2022

İslam sapığı Fatma Yavuz, LGBT’liler için başörtüsünü yakacakmış!

Diyanet İşleri Başkanlığındaki görevine son verilen Fatma Yavuz’dan çok tartışılacak skandal bir açıklama geldi.

İslamiyet’e aykırı açıklamaları nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığından CHP’li İBB tarafından işe alınan Fatma Yavuz, HDP kürsüsünden çirkin sözlere imza attı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I HEDEF ALDI

Terör örgütü PKK destekçisi HDP’nin düzenlediği ‘İslam’da Emek, Barış ve Adalet’ isimli etkinlikte konuşan Yavuz, 30 yıldır başörtülü olduğunu ve 28 Şubat mağduru olduğunu söylediği konuşmasının devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı.

“BEN BU BAŞÖRTÜSÜNÜ YAKARIM”

Yavuz, “Şu an tekrar gündemde Sayın Kılıçdaroğlu’nun kanun teklifi önerisine karşı Sayın Erdoğan ‘Siz ne anlarsınız bu işten’ gibi bir imayla ‘Yüreğiniz yetiyorsa anayasa değişikliği yapalım’ dedi. Elbette bizim için daha iyi olur. Ama bunun yanında ne dedi? ‘Sadece başörtüsünü anayasa değişikliği olarak hazırlatmam yanında aileyle ilgili bir düzenleme de getireceğim’. Aile ile ilgili dediği LGBT’li kardeşlerimizle ilgili. Sayın Erdoğan, bizim özgürlüğümüzü LGBT’li kardeşlerimizin alanını daraltarak veriyor.” dedi.

LGBT’lileri ‘kardeşi’ olarak gördüğünü ifade eden Yavuz, “LGBT’li tek bir kardeşimin saçının teline zarar gelecekse ben bu başörtüsünü yakarım!” ifadelerini kullandı. Yeni Akit

İlginizi çekebilir

Seni çok özledik Enver abi

Seni çok özledik Enver abi

selyus