AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Yağcı’ya basından yoğun ilgi

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Yağcı’ya basından yoğun ilgi

Bölge basınının yoğun desteğini arkasına alan Ataşehir Belediye Başkan adayı Avukat Mustafa Naim Yağcı, “Ataşehirli vatandaşlarımızın takdiri ile 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Ataşehir Belediye Başkanlığı’na seçilirsem, ilçeyi partili gibi değil, burada büyümüş ve sorunlarını, güzelliklerini yaşamış bir Ataşehirli gibi yöneteceğimin sözünü buradan veriyorum.”

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, Ataşehir Belediye Başkan adayı Avukat Mustafa Naim Yağcı’yı basın mensupları ile bir araya getirdi.

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi’nde gerçekleşen buluşmanın açılış konuşmasını İlçe Başkanı Burak Çiftci gerçekleştirdi.

Başkan Çiftci konuşmasında: “Ataşehir’in kaybedilmiş 15 yılı var. Belediye Başkan adayımız Naim Başkanımızla inşallah seçimleri kazanarak bu kaybedilmiş yılları 5 yılda telefi edeceğiz. Biz seçim hazırlıklarımızı tamamladık ve sahaya indik” dedi.

Daha sonra söz alan Belediye Başkan adayı Avukat Mustafa Naim Yağcı, “30 yıldan fazla bir zamandır Ataşehirli, 20 yılı aşkın da AK Parti’li olarak siz basın mensupları ile bizleri buluşturan İlçe Başkanımız Burak Çiftci ve ekibine teşekkür ederim.

Ataşehirli vatandaşlarımızın takdiri ile 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Ataşehir Belediye Başkanlığı’na seçilirsem, ilçeyi partili gibi değil, burada büyümüş ve sorunlarını, güzelliklerini yaşamış bir Ataşehirli gibi yöneteceğimin sözünü buradan veriyorum. İlçemin sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Seçmenimiz bize görevi tevdi ederse 1 Nisan sabah kollarımızı sıvayarak partili partisiz tüm Ataşehirli vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Öncelikli olarak Ataşehir’de yıllardır kangren haline gelen imar sorununu ivedilikle çözeceğiz inşallah” diye konuştu.

“BİRİLERİ GİBİ SÖZ VERİP DE 15 YIL ÜSTÜNE YATMAK BİZİM KARAKTERİMİZE VE PARTİ AHLAKIMIZA TERSTİR”

İstanbul Takipte Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Adil Yelkenci’nin “Adaylığınızın açıklandığı gece başınızı yastığa koyduğunuzda başıma iş aldım dediniz mi?” sorusuna cevap veren Ataşehir Belediye Başkan adayı Avukat Mustafa Naim Yağcı, “Başıma iş aldım demedim ancak sevinemedim. İçimi bir burukluk kapladı. Çünkü çok büyük bir sorumluluk altına girdiğimi hissettim. Seçimlerde vereceğim her sözü tutmak zorundayım. Birileri gibi söz verip de 15 yıl üstüne yatmak bizim karakterimize ve parti ahlakımıza terstir” diyerek konuşmasını tamamladı.

selyus