Ana Sayfa Uncategorized 1 Nisan 2022

AK Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı’ndan coşkulu Danışma Meclisi

İSTANBUL TAKİPTE HABER SİTESİ

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı “Yerel Yönetimler Gündemli” Danışma Meclisi gerçekleştirdi. İlçe Başkanı İsmail Erdem’in öncülüğünde Zübeyde Hanım Öğretmen Evinde gerçekleşen Danışma Meclisi’ne AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabakepe, Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doktor Maliki Ejder Batur, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Vahide Kaboğlu, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, 3 kademe ilçe yönetim kurulu üyeleri ve teşkilatlar katıldı.

“ATAŞEHİR HALKI 2024 MART TARİHİ İTİBARİYLE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞMIŞ OLACAK”

Ataşehir, 17 mahalleden oluşan bir ilçe olduğunu söyleyen AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, “Ataşehir 3 yerel seçim geçirdi.

Bundan 14 ay önce kongreyle yönetime geldik. Ben buradan İlçe Yönetim Kurulu Üyelerime, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı ile yönetimlerine, belediye meclis üyelerine, mahalle başkanları ve yönetimlerine gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Tüm teşkilat mensuplarımızı tebrik ediyor ve alkışlıyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Teşkilat anlayışına sahip şuurlu bir kadromuz var.

Mesele memleket meselesi demişiz. Arkadaşlarımızla sabırsızlıkla 2023 Haziran seçimlerini bekliyoruz. Şu anda üç kademe sandık görevlilerimiz yarın seçim olacakmış gibi hazır. Burada arkadaşlarımızın büyük bir özveri ve gayretleri var. Anayasa gereği ikinci defa Cumhurbaşkanımızı seçip yolumuza devam edeceğiz. Bu kadrolarla 2023 seçim zaferine imza attıktan sonra yerel seçimlerde sabırsızlıkla beklediğimiz tarihte de 3 dönemlik CHP yönetimi devrini kapatıp hizmet bayrağını devralarak ikinci bir zafere imza atacağız. Böylelikle Ataşehir halkı 2024 Mart tarihi itibariyle AK Parti Belediyeciliği ile tanışmış olacak. O tarihi sabırsızlıkla iple çekiyoruz” dedi.

“BU KADAR VAAT EDİLEN PROJEYİ BİZ YAPMAZSAK BİZİ TUZLA’YA SOKMAZLAR”

Başkan Yazıcı, “Burada Ataşehir Belediye Başkanının yapmadığı vaatler sıralanınca bir belediye başkanı olarak hakikaten şekilden şekile girdim. Belediyecilik yeniden bir boyut kazandı diyebilirim. 13 yıldır belediye başkanıyım. Bu kadar yapılmayan proje sayılması, bizde olsa çok net söylüyorum Tuzla’ya sokmazlar beni. Kesinlikle Tuzla sınırlarından uzaklaştırırlar. Biz ise vaatlerimizin yüzde 99’unu yapmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Vaat dışı da bir çok çalışma yapıyoruz. Vatandaşımıza saygıdır bu.

Dünyanın en büyük Sivil Toplum Kuruluşu’nda siyaset yaptığınız için siz Ataşehir teşkilatlarını kutluyorum” diye konuştu.

“CHP ZİHNİYETİ BAŞARAMAZ, BATIRIR”,

Danışma Meclisinde son olarak söz alan Başkan Kavaktepe, “Grup Başkanvekili kardeşime dedim ki, sen Ataşehir Belediye Başkanı tarafından söz verilip de yapılmayan projeleri saydığın için konuşman uzun sürdü, yapılanları saysaydın kısa konuşmuş olacaktın.

Kıymetli kardeşlerim, “CHP zihniyeti başaramaz, batırır”, “Başlayamaz, bitirir”, “Devam ettiremez, durdurur, “Beceremez, beceriksizlik üretir”, “Bu memlekette hiçbir şeyi sürdüremez durdurur”, “Yapamaz ancak durdurur” şeklinde konuştu. İstanbul Takipte Haber Merkezi

selyus