Ana Sayfa Uncategorized 7 Mart 2019

AK Parti Beykoz’dan 45 mahalleye eş zamanlı saha çalışması

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından ilçenin 45 mahallesinde eş zamanlı olarak partililer esnafı ziyaret etti. Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın da katıldığı ziyaretlerde vatandaşlara ve esnaflara 5 bin zeytin fidesi dağıtıldı.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalar seçim çalışmaları kapsamında farklı stratejilerle seçmene ulaşan AK Parti teşkilatı Beykoz’un 45 mahallesinde eş zamanlı olarak zeytin fidesi dağıttı. İlçe Başkanlığı tarafından partililer bir ilki gerçekleştirerek aynı anda mahalledeki esnafları ziyaret etti. Rüzgarlıbahçe’deki AK Parti Lojistik Merkezi’nde buluşularak gerçekleştirilen programa, AK Parti İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, meclis üyesi adayları, kadın ve gençlik kolları ile mahalle teşkilatlarının yer aldığı yaklaşık 250 teşkilat mensubu katıldı.

45 MAHALLEDE EŞ ZAMANLI 5 BİN ZEYTİN FİDESİ DAĞITILDI

Teşkilat 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken önemli bir çalışmaya imza atarak aynı anda Beykoz’un 45 mahallesine adeta çıkarma yaptı. Esnafa 5 bin zeytin fidesi hediye eden teşkilat mensupları, bol ve bereketli kazanç temennisinde bulundu. Başkan adayı Murat Aydın’ın da katıldığı ziyaretlerde, esnaflar tek tek ziyaret edildi. Vatandaşlarla tokalaşarak onlarla sohbet eden Aydın, seçimlerde destek sözü istedi.

AYDIN KAVACIK’TA TANZİM ÇADIRINA DA UĞRADI

Ziyaretler kapsamında Başkan adayı Aydın, Kavacık’ta kurulan tanzim çadırına da uğradı. Burada alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Aydın, çocukları da severek oyuncak hediye etti. Yaşlıları da ihmal etmeyen Aydın, gençlerle uzun süre ilgilendi. Kendisine ikram edilen tatlıları geri çevirmeyen Aydın, bir iş yerindeki gördüğü evcil kedinin başını okşadı. Esnaflar ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan adayı Aydın’ın samimi tavırları vatandaşların gönlünü kazandı.

selyus