Ana Sayfa Uncategorized 22 Eylül 2018

Başkan Türkmen’in mahalle sakinleriyle çay sohbetleri devam ediyor

Üsküdar Belediyesi ‘5 Çayı Buluşmaları’nın bugünkü adresi Bahçelievler Mahallesi Rahmi Gökcan Parkı oldu. Vatandaşlara çay ve simit ikramıyla başlayan buluşmada çocuklara yönelik yüz boyama ve zeka oyunları etkinlikleri de gerçekleştirildi.

Mahalle sakinleriyle buluşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen konuşmasında “Çoluk çocuk, genç yaşlı bir aradayız, ayağınıza sağlık, hoşgeldiniz. Bu parkın bizim için yeri ayrı, biliyorsunuz 2015’te kaybettiğimiz Fen İşleri çalışma arkadaşımız Rahmi Gökcan anısına açmıştık bu parkı. Bu vesileyle halka hizmet yolunda kaybettiğimiz tüm yol arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi. “Nakkaştepe Millet Bahçesi, Ünalan Bilim Merkezi, Bulgurlu Engelsiz Yaşam Merkezi, Nevmekan Sahil gibi önemli ve benzersiz projelerimiz için çok yakında Cumhurbaşkanımızın katılımıyla toplu açılış töreni gerçekleştireceğiz, hepinizi bekliyoruz” dedi.

İmar konusunda Sultanmurat Mahallesi’ndeki tüm sorunların çözüleceği müjdesini veren Başkan Hilmi Türkmen’in yeni Havalimanı’nda devam eden Teknofest için “Yarın buradan otobüslerimiz sizi alarak Teknofest’e götürüp getirecek.” sözü çocukların alkışlarıyla karşılandı.

 

Çocuklarla toplu fotoğraf çektiren Başkan Hilmi Türkmen daha sonra vatandaşlarla sohbet etti.

selyus