Ana Sayfa Uncategorized 12 Ağustos 2023

Hayati Yazıcı, “Yerel seçimlerde işi ehline ve işi bilene vereceksin”

Yazıcı, “İnşallah 2024’de yapılacak yerel seçimlerde işi ehline vereceksin. İşi bilene vereceksin ve sonra hesap soracaksın. Bilmeyene de verip ‘ah vah’ demekle zaman kaybından başka bir iş yapmış olmayız.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Denizli İl Başkanlığı’nda düzenlenen “Şehir Buluşmaları” toplantısına katıldı.

Burada bir konuşma yapan Hayati Yazıcı, yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

“SİYASİ PARTİLERE GÜVEN DİBE VURDU”

Siyasete, siyasi partilere güvenin dibe vurduğunu ifade eden Yazıcı “kaotik bir ortamda AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde Türk siyasi hayatında yerini almış ve rahmetli Menderes’in ‘Yeter söz milletin’ sloganına ilaveten ‘Karar da milletin’ demek suretiyle yola çıkmıştır. AK Parti’nin siyaseti kapsayıcıdır. Türkiye’ye bir bütün olarak bakıyoruz. ‘Her şey Türkiye için’ söylemiyle bunun altını çizmiş bulunuyoruz.” dedi.

Yazıcı, 20 yıllık süreçte belediyecilikte de AK Parti’nin işin ehli olduklarını gösterdiklerine işaret ederek, şunları söyledi

‘BELEDİYECİLİKTE İŞİ BİLMEYENE VERMEK ZAMAN KAYBINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL’

Yazıcı, “İnşallah 2024’de yapılacak yerel seçimlerde işi ehline vereceksin. İşi bilene vereceksin ve sonra hesap soracaksın. Bilmeyene de verip ‘ah vah’ demekle zaman kaybından başka bir iş yapmış olmayız. Çünkü bizim siyasetimizin önemli parametrelerinden birisi de hizmet ve eser siyasetidir. Dolayısıyla ehil kadrolar bizim partimiz bünyesinde vardır. İnşallah yerel seçimlerde de ‘ama, fakat, lakin’ demeden doğruda birleşerek şehrimizin, beldemizin, mahallemizin kalkınmasını, büyümesini, gelişmesini, güzelleşmesini sağlayacak kadrolara emaneti yeniden vermeliyiz.”

selyus