Ana Sayfa Uncategorized 28 Haziran 2022

İslam’dan bihaber Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Kaftancıoğlu İslam Dünyası sempozyumunda

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Ocaklarının 110. kuruluş yıldönümünde düzenlenen “Günümüz İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları 2” sempozyumuna katıldı. “Dünyadaki çatışma alanlarının yaklaşık yüzde 60’ını Müslüman ülkeler oluştururken, her gün binlerce Müslüman bizzat Müslümanlar tarafından öldürülüyorken, kafamızı kuma gömemeyiz” diyen Kemal Kıçıldaroğlu, katil Esed Suriye’de milyonlarca Müslümanı katlederken kafasını nereye gömmüştü?

Türk Ocaklarının 110. kuruluş yıldönümü nedeniyle “Günümüz İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları 2” uluslararası sempozyumu düzenlendi. Uluslararası alanda katılımların olduğu programa Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile 25’i yabancı olan 57 akademisyen ve davetliler katıldı. Programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Türk Ocakları Başkanı Cezmi Bayram, CHP İstanbul’un eski il başkanı Canan Kaftancıoğlu katıldı.

Türk Ocaklarının nato kafa yöneticileri düzenledikleri ‘Günümüz İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları’ adlı sempozyuma 6666 Ayet inkarcısı ve başörtüsüne bez parçası diyen İslam düşmanı partinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Allah’a Kitabullah’a inanmayan terörist sevici Canan Kaftancıoğlu ve Müslümanlığı bukalemun’dan öteye gitmeyen ve Allah Dostuna taziye dilemeyen ancak papazın ölümüne çok üzüldüğünü taziyeleriyle belirten Ekrem İmamoğlu çağırdı.

İslam Dünyası deyip İslam Dünyası’na düşmanlarını çağırıp da İslam’la hemhal olan alimleri çağırmamaları bu programın tamamen tiyatrodan ibaret odluğunu apaçık göstergesidir.

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDA ABDEST YOK, NAMAZ YOK, KUR’AN OKUMAK YOK, GELMİŞ İSLAM KONUSUNDA NUTUK ATIYOR! ÜSTÜNE SÜTLÜK BAŞÖRTÜSÜNE BEZ PARÇASI DİYOR!

Programda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “İslam’ın temel değerlerini savunuyormuş gibi görünerek zenginliği, kayırmacılığı, özgürlüğü, denetimsizliği kendisine bahşeden gerçek bağlamından kopartılarak sunulan sabır ve şükür tavsiyeleriyle milyonlara yoksulluğu, dışlanmayı, baskıyı reva reva gören anlayışlara karşı ödülsüz bir şekilde adaleti savunmalıyız. Şunu artık hepimiz biliyoruz, günümüz İslam Dünyasının temel problemlerinin kaynağı, adaletsizliktir. Günümüz İslam Dünyasının temel problemlerinin tek çözümü de adalettir. Az öncede belirttiğim gibi adalet bir hukuk nosyonunun ötesinde bireysel ve toplumsal yaşamımızın tüm alanlarını kapsayan olmazsa olmaz bir davranış biçimi ve tercih konusudur” diyene bak hele!

Bunları söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu’nda Abdest Yok, Namaz Yok, Kur’an okumak yok, gelmiş İslam konusunda nutuk atıyor! Kılıçdaroğlu, üstüne sütlük başörtüsüne bez parçası diyor!

“KATİL ESED SURİYE’DE MİLYONLARCA MÜSLÜMANI KATLEDERKEN KAFANI NEREYE GÖMMÜŞTÜN KILIÇDAROĞLU?”

Müslümanların birbirlerini öldürdüklerini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Dünyadaki çatışma alanlarının yaklaşık yüzde 60’ını Müslüman ülkeler oluştururken, her gün binlerce Müslüman bizzat Müslümanlar tarafından öldürülüyorken, kafamızı kuma gömemeyiz. Ülkemiz özelinde dahi, gelir dağılımı eşitsizliği gün be gün artıyorsa, buna seyirci kalamayız. Örneğin, şekli olarak, kimin nasıl yaşadığıyla değil, sürdürdüğü yaşam pratiği içinde ne kadar adaletli olup olmadığıyla ilgilenmeliyiz” diyen Kemal Kıçıldaroğlu, katil Esed Suriye’de milyonlarca Müslümanı katlederken kafasını nereye gömmüştü?

selyus