Ana Sayfa Uncategorized 16 Mart 2021

İsmail Erdem, ekibiyle birlikte sağlık çalışanlarına ziyaretler gerçekleştirdi

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, ekibiyle birlikte İlçe Sağlık Müdürlüğü, Fatih Sultan Mehmet Hastanesi, Ataşehir Ağız ve Diş Hastanesi, 17 Mahallede bulunan 29 Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve özel hastanelere ziyaret gerçekleştirerek 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik etti.

İlçe Başkanı İsmail Erdem’e İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak, İlçe Başkan Yardımcıları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Ataşehir İlçesinde görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarını ziyaret ettiklerini belirten İsmail Erdem, “Sağlık çalışanlarımız toplumun muteber ve önemli değerlerinden biri ve bu özel günlerin de yanlarında olmak istedik. Çünkü sağlıkçılarımız toplum sağlığı için insanlarımız ile birebir ilgileniyor ve dertleriyle dertleniyorlar.

Bir ülkenin en önemli gelişmişlik göstergesi eğitim ve sağlıktır. Allah’a hamdolsun sağlık alanında da ülkemizde son yıllarda önemli işler başarıldı. Bunu ziyaretlerimizde net bir şekilde görüyoruz. Yine de eksik aksak konularla alakalı başhekimlerimiz ile de istişarelerde bulunduk. Temenni ve önerilerini gerekli mercilerimize iletmek üzere notlarımızı aldık” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN BÜYÜK BİR ÖZVERİ GÖREV YAPAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM”

Sağlık çalışanları dünyanın küresel bir salgınla mücadele ettiği bu süreçte sevdiklerini uzaktan görmek durumunda kalarak, görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Başkan Erdem, “Bu zorlu süreçte yüce mesleklerini icra ederken şehit düşen ve sağlıklı bir gelecek için çalışırken ahirete irtihal etmiş sağlık çalışanlarını da şükranla yadediyor, her birine Allah’tan rahmet diliyorum. Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak; gece gündüz demeden büyük bir özveri ve insanüstü gayretle insanlara hizmet veren, kutsal bir mesleği icra eden doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın her birine sevgi ve şükranlarımı sunuyor, güvenli ve sağlıklı günler diliyor, tıp bayramlarını kutluyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Ziyaretlere AK Parti Ataşehir İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı, 3 kademe teşkilat mensupları katıldılar. Ziyaretler sonrası sağlık personelleri bu zorlu süreçte hatırlanmanın ve günlerinin kutlanmasından dolayı memnuniyet ve teşekkürlerini ilettiler.

selyus