Ana Sayfa Uncategorized 7 Nisan 2022

Maltepe Emniyet Müdürlüğü ile Kızılay Maltepe Şubesi, şehit aileleri ve gazilerle iftar sofrasında buluştu

Maltepe’de, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Türk Kızılay Maltepe Şubesi ortaklığında ilçe emniyet müdürlüğü personeline ve şehit ailelerine özel iftar programı düzenlendi.

Maltepe’de İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Türk Kızılay Maltepe Şubesi ortaklığında bir otelde düzenlenen programda, ilçe emniyet müdürlüğü personeline ve şehit ailelerine iftar verildi. Emniyet mensupları, şehit aileleri ve  yanı sıra programa Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, Maltepe Garnizon Komutanı Ünal Kuzucu, Türk Kızılay İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı Kadem Ekşi, İlçe Emniyet Müdürü Ali Kesikoğlu, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Hazel Şafak Çelik, Kızılay Maltepe Şube Başkanı Ali Uzun ile çok sayıda kişi katıldı.

Programda konuşan Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, “Vatanımız ve milletimizin selameti uğruna hayatını feda eden yüce şehitlerimiz için Rabbimden rahmet niyaz ediyorum. Dostluk, kardeşlik bereket ayı olan Ramazan-ı şerifi en iyi şekilde idrak etmeye çalışıyoruz. Millet olarak mahallemizdeki sokağımızdaki ihtiyaç sahiplerini gözetip dertlerine derman olmaya gayret ediyoruz” dedi. Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Ali Kesikoğlu, “177 yıldır aziz milletimizin güvenliği için vatandaşımızın yanında olan emniyet teşkilatı, birikim ve tecrübesi, suç ve suçlarla mücadelede kararlı iradesi ile yoluna devam etmenin haklı gururunu yaşamaktadır” dedi.

selyus