Ana Sayfa Uncategorized 17 Ocak 2023

Milli bir duruş sergileyen İsa Mesih Şahin’den Baykar açıklaması

Başkan Şahin, “Türkiye’de son yıllarda milli savunma alanında çok önemli adımlar atıldı. Özellikle de bu söylediğiniz firma Baykar tarafından. İhracat anlamında da iyi hamlelerin olduğunu görüyoruz.”

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin, Cem Tv canlı yayında Baykar’la ilgili soruları tüm samimiyeti ile cevapladı.

Yerli ve milli bir duruş sergileyen Şahin, “Baykar’ın yaptığı üretimlerin dünyanın farklı ülkelerinde başarı hikayesi olarak ortaya çıktığını görebiliyoruz” dedi.

İstanbul İl Başkanı Şahin, “Türkiye’de son yıllarda milli savunma alanında çok önemli adımlar atıldı. Özellikle de bu söylediğiniz firma Baykar tarafından. İhracat anlamında da iyi hamlelerin olduğunu görüyoruz. Burada yapılan üretimlerin dünyanın farklı ülkelerinde başarı hikayesi olarak ortaya çıktığını görebiliyoruz. Şimdi burada olumlu bir şey var. Yani iktidarın doğru yönettiği bir şey var. Doğru olan şeylere destek vermek ve devam ettirmek zorundayız. Devam ettireceğiz. Ben özellikle buradan içinden geldiğim kitleye seslenmek istiyorum: ‘SİHA’lar konusunda ve milli savunma alanında doğru yapılan her şey devam edecektir.’ Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın” diye konuştu.

selyus