Ana Sayfa Uncategorized 23 Mart 2018

Salih Kırıcı, kadrosunu güçlendirerek 2019 hedeflerine yürüyor

Başarılı çalışmaları neticesinde genel merkezin takdirini toplayarak yeniden aday gösterilen AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, ilçede yapılan 4’üncü olağan kongrenin ardından Çekmeköy İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. 

AK Parti Çekmeköy İlçe 4’üncü Olağan Kongresi yoğun katılımla gerçekleşti. Çekmeköy Spor Kompleksinde İlçe Başkanı Salih Kırıcı’nın ev sahipliğinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Av. Hurşit Yıldırım, İsmet Uçma, Osman Boyraz, Azmi Ekinci, Hasan Sert, İBB Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy Kurucu İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel, komşu ilçelerin ilçe başkanları ile belediye başkanları, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları ve Çekmeköy teşkilat mensupları katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Salih Kırıcı, 2019 seçimlerinin önemine vurgu yaptı ve teşkilat olarak önümüzdeki süreci maksimum seviyede başarıya ulaştırmayı planladıklarını kaydetti. “Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız. Teşkilatımızın her kademesi sürekli milletimizle iç içe ve yakın temasta” şeklinde konuştu.

“BİZ BU TEŞKİLATLA BİRLİKTE ŞAHİNBEY CADDESİ’NDE ISLANDIK, BERABER BU YOLLARDA YÜRÜDÜK

Çekmeköy’de yerel hizmetler noktasında son derece model ve modern bir ilçe oluşturduklarını kaydeden Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ise; “Biz bu teşkilatla birlikte Şahinbey Caddesi’nde ıslandık, beraber bu yollarda yürüdük. Sadece 336 oy farkla kazandığımız Çekmeköy’de farkı on binlere çıkardık ve bundan sonraki seçimlerde de farkı daha da açacağız. Yeter ki birlik olalım ve kendi içimizde partimizin başarısı için sırt sırta verip milletimizle birlikte ülkemizin geleceği adına ortak hareket edelim” dedi.

 “AK PARTİ KADROLARINDAN, İLÇESİNE KADAR TÜM TEŞKİLAT VE MENSUPLARIMIZLA TARİH YAZMAYI ALLAH BİZE NASİP ETTİ”

Kongrenin son konuşmasını yapan Teşkilatlanmadan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, “Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünde bayrağımızı Afrin’in ortasına diken Mehmetçiğimizi tebrik ediyorum. Milletimiz, bayrağımız için hayatlarını gözlerini kırpmadan feda eden aziz şehitlerimizi minnetle anıyorum. Bizim davamız bu ülkenin kalkınması ve gelişmesidir. İktidar olduğumuz günlerden bugüne kadar ülkemizin bağımsızlığı ve demokrasisinin gelişmesi için mücadele ettik. Hamdolsun. 16 yıllık iktidar döneminde başarılara hep birlikte imza attık. Milli savunmadan dış politikaya kadar rabbim bizlere nasip etti. AK Parti kadrolarından, ilçesine kadar tüm teşkilat ve mensuplarımızla tarih yazmayı Allah bize nasip etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. 2019 seçimleri ülkemizin gelecek yüzyılını şekillendirecek dönüm noktası olacaktır. 2019 seçimlerine giderken kapı kapı dolaşacağız. Çekmeköy’de seçmenlere birebir ulaşmaya mecburuz” diye konuştu.

AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, yeni yönetim kurulu ile birlikte ilçe seçim kuruluna giderek mazbatasını aldı.

İstanbul Takipte Haber Sitesi olarak İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve ekibine başarılar diliyoruz…

selyus