Ana Sayfa Uncategorized 1 Ekim 2023

Şeyma Döğücü, “Güçlü kadınlar, güçlü toplumlar inşa eder”

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Kurucu İcra Kurulu Üyesi, geçmiş dönem İstanbul Kadın Kolları Başkanı ve Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, “Güçlü kadın, güçlü toplum”, “İstanbul siyasetinin kadın kahramanları” temasıyla partinin kuruluşundan bugüne İstanbul’un il ve ilçe kadın kollarında görev alan kadın teşkilatlarını aynı çatı altında topladı.

Çok yoğun katılımla gerçekleşen buluşmada zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen programa AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, İstanbul Milletvekilleri Tuğba Işık Ercan ile Rabia Kalender, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Doç. Dr. Safa Koçoğlu, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Edibe Sözen, İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer, eski ve yeni kadın teşkilat mensupları katıldı.

“İSTANBUL SİYASETİNİN KADIN KAHRAMANLARI, BU ŞEHRİN GELECEĞİNE YÖN VERİYOR”

Başkan Döğücü yaptığı açıklamada “AK Parti Grup Başkanvekilimiz sayın Özlem Zengin, Gençlik Spor Bakan Yardımcımız sayın Safa Koçoğlu, İstanbul Milletvekilimiz sayın Rabia Kalender, İstanbul İl Kadın Kolları Başkanımız sayın Saliha Demirer, milletvekillerimiz, önceki dönem il kadın kolları yönetimlerimiz ve ilçe başkanlarımız ile İstanbul için bir araya geldik.

Güçlü kadınlar, güçlü toplumlar inşa eder. İstanbul siyasetinin kadın kahramanları, bu şehrin geleceğine yön veriyor.”

İlginizi çekebilir

ERSİAD, genel kurulunu yapıyor

ERSİAD, genel kurulunu yapıyor

selyus