Ana Sayfa Uncategorized 9 Mayıs 2021

Tuzla Belediyesi’nden “Anneler için şarkı söyleyin” paylaşımı

Tuzla Belediyesi’nin koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında tam kapanmadan dolayı annelerinin yanında olamayan vatandaşlar için #annemvebenchallenge ve #anneleriçinsöyle hashtagları ile yaptığı paylaşımlar sosyal medyada ilgi görüyor.

Kampanyaya destek veren Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı, #annemvebenchallenge hashtagı ile yaptığı paylaşımda “Bir ömür kahrımı çeken biricik anneme minnettarım” dedi.

Tuzla Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle alınan tam kapanma kararı sonrasında annelerinin yanında olamayanlar için sosyal medya platformlarından özel bir paylaşım yaptı. Anneler Günü’nü evlerinde annelerinden uzak geçiren vatandaşlar için başlatılan kampanya kapsamında katılımcıların sosyal medya hesaplarından #annemvebenchallenge ve #anneleriçinsöyle hashtagları ile paylaştıkları video ve fotoğraflar, Tuzla Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor. Yapılan sosyal medya kampanyası ile hem annelere hem de çocuklarına unutmayacakları bir anı kazandırılıyor. Kampanyaya destek veren Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı, “Bugün Anneler Günü. Bir ömür kahrımı çeken biricik anneme minnettarım. Varlığı her zaman en büyük cesaretim oldu. Tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum, önünüzde saygıyla eğiliyorum” dedi.

ÜNLÜ SANATÇILARDAN DESTEK

Tuzla Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yaptığı Anneler Günü kampanyasına sanatçı Aslı Hünel de şarkılarıyla destek verdi. Hünel, “Şarkılar seni söyler, dillerde nağme adın” isimli şarkıyı söyledi.

selyus