Ana Sayfa Uncategorized 13 Mayıs 2022

Yeşilay Çekmeköy Şubesi’nden Jandarma Komutanlıklarında bağımlılıkla mücadele eğitimi

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Çekmeköy Şubesi, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Yetişkin Eğitim Programı kapsamında hem Çekmeköy Jandarma Karakol Ömerli Komutanlığında ve hem de Şile Jandarma Komutanlığında seminer gerçekleştirdi.

ÇEKMEKÖY JANDARMA KARAKOL ÖMERLİ KOMUTANLIĞINDA DA SEMİNER GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimini Psikolojik Danışman ve Eğitmen Tolga Uçar’ın gerçekleştirdiği seminerde “Tütün Bağımlılığı” ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Yeşilay Cemiyeti Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu tarafından Jandarma Karakol Ömerli Komutanı Kıdemli Başçavuş Sayın Azmi Mengüç Beyefendiye plaket takdim edildi.

Programla ilgili bir açıklama yapan Başkan Suna Gönüllü Uzunoğlu, “Misafirperveliklerinden dolayı Jandarma Karakol Ömerli Komutanlığı Kıdemli Başçavuş Sayın Azmi Mengüç Beyefendiye teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Bağımlılıkla mücadelemizin yaygınlaştırılması adına vermiş oldukları destekler için Çekmeköy Kaymakamı Sayın Resul Çelik Beyefendiye ve eğitmenimiz Tolga Uçar Beyefendiye teşekkür ederiz.

Lojistik destelerinden dolayı Hayat Holding ve Yeşilay Çekmeköy Şubesi Genel Sekreteri Nezir Yalçınkaya Beyefendiye Katılımlarımdan dolayı Yeşilay Çekmeköy Şubesi Gençlik Komisyon Başkanı Hilal Çoban Hanımefendiye teşekkür ederiz.”

ŞİLE JANDARMA KOMUTANLIĞINDA DA SEMİNER GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Yetişkin Eğitim Programı kapsamında Türkiye Yeşilay Cemiyeti Çekmeköy Şubesi , Şile Jandarma Komutanlığında seminer gerçekleştirdi.

TBM Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimini Psikolojik Danışman ve Eğitmen Tolga Uçar’ın gerçekleştirdiği seminerde “Tütün Bağımlılığı” ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Yeşilay Cemiyeti Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu tarafından Şile Jandarma Komutanı Sayın Özgür Çakıcı Beyefendiye plaket takdim edildi.

Başkan Uzunoğlu yaptığı açıklamada: “Misafirperverliğinden dolayı Şile Jandarma Komutanı Sayın Özgür Çakıcı ve Astsubay Sayın Murat Çırakoğlu Beyefendiye teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Bağımlılıkla mücadelemizin yaygınlaştırılması adına vermiş oldukları destekler için eğitmenimiz Tolga Uçar Beyefendiye teşekkür ederiz.

Lojistik destelerinden dolayı Hayat Holding ve Yeşilay Çekmeköy Şubesi Genel Sekreteri Nezir Yalçınkaya Beyefendiye ve Katılımlarından dolayı Yeşilay Çekmeköy Şubesi Gençlik Komisyon Başkanı Hilal Çoban Hanımefendiye teşekkür ederiz” dedi.

selyus