Ana Sayfa ÇEVRE 26 Ocak 2022

Kabaktape, Tuzla’da yapılan etkin çalışmalar için Başkan Yazıcı ve ekibine teşekkür etti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul’da kar yağışının etkili olduğu andan itibaren kar temizleme çalışmalarını sürdüren Tuzla Belediyesi ekiplerine teşekkür etti. Ayrıca Kabaktepe, Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Tuzla Belediyesi ekipleri, İstanbul’da birkaç gündür etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla olumsuz bir durum yaşanmaması için gece gündüz kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Tuzla Belediyesi tarafından büyük fedakarlık ile sürdürülen çalışmaları, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Talha Tayfur yerinde inceledi. Kabaktepe, sahada gece gündüz çalışan Tuzla Belediyesi personeli ve Başkan Yazıcı’ya teşekkür ettiler.

“İSTANBUL’A HİZMET EDEN PERSONELİMİZE SELAM VERELİM İSTEDİK”

Tuzla Belediyesi’nin Orhanlı Mahallesi’nde bulunan ve kar çalışmalarının yürütüldüğü merkez olan atölyeyi ziyaret eden Kabaktepe, yoğun kar yağışı nedeniyle gece gündüz çalışan personele moral vererek teşekkür etti. Kabaktepe, sahada çalışan personelle tek tek ilgilenerek, “Allah yardım etsin. Tuzla’yı iki gündür sokak sokak dolaşarak kar temizleme çalışmaları yapıyorsunuz. Teşekkür ederim. İstanbul’umuz adına sahada çaba ve gayret gösteren arkadaşlarımıza bir selam verelim istedik” dedi.

İlginizi çekebilir

Malatya’da korkutan deprem!

Malatya’da korkutan deprem!

selyus