Ana Sayfa EĞİTİM 19 Eylül 2017

Başkan Erdem, eğitim-öğretimin ilk günü okulları ziyaret etti

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 2017- 2018 Eğitim – öğretim yılının ilk günü ilçede bulunan okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Pazartesi günü gerçekleşen programda Başkan Erdem, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu ve beraberindeki heyet ile birlikte ilçemizde bulunan okulları ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

“YENİ EĞİTİM DÖNEMİ AİLELERDE VE ÇOCUKLARDA TATLI BİR HEYECAN OLUŞTURDU”

Ayşe Çarmıklı İlkokulunda gerçekleşen 2017 – 2018 eğitim – öğretim açılış programında konuşan Belediye Başkanı İsmail Erdem, “Yeni eğitim dönemi ailelerde ve çocuklarda tatlı bir heyecan oluşturdu. Bizleri de sizler için daha iyi neler yapabiliriz telaşı sardı. Çocuklarının eğitimi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, çağın gereksinimlerine uygun eğitim almaları için çaba gösteren tüm anne ve babaları kutluyorum. Çocuklarımızla birlikte geleceği de emanet ettiğimiz emekçi öğretmenlerimize ve geleceğimiz olan gençlerimize 2017 – 2018 Eğitim ve Öğretim yılında başarılar diliyorum. Sancaktepe Belediyesi olarak geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için elimizden geleni yapmaya, okullarımıza destek olmaya devam edeceğiz”  dedi.

selyus