Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 26 Şubat 2024

Ali Tombaş, Sultanbeyli’nin 100’akı olacak projelerini tanıttı

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, projelerini tanıtım programında açıkladı. Programda, ilçe için hazırlanan ve bölgenin ihtiyacı olan 100 proje tanıtıldı. Tombaş, “Uzun zamandır siyaset yapıyorum ve teşkilatta görev yapıyorum. Birçok insanımıza dokunduk, birçok insanımızın problemini çözdük. Derneklerde, çarşıda ve pazarda insanlar bize ismimizle hitap ediyor. Çünkü aramızda bir hukuk olmuşmuş, onu da bugün gördük. Biz projelerimizi hazırlarken özellikle vatandaşlarımız bizden ne bekliyor o soruları aldık.”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, Sultanbeyli Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde proje tanıtım programında 100 projesini açıkladı. Projeler arasında kentsel dönüşümden gençlik çalışmalarına, alt ve üstyapıdan dijital dönüşüme, üniversite projesinden doğa çalışmalarına tüm projeler anlatıldı. Program, Şehitler için saygı duruşu, İstiklal marşı ve ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yoğun katılımın olduğu salonda Tombaş, yeni dönemde planlanan 100 projesini sunum yaparak açıkladı. Tanıtım programına AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş’ın yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekilleri İsmail Erdem ve Yahya Çelik, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“HALKIMA, VATANDAŞLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Vatandaşların ilgisine teşekkür eden Ali Tombaş, “Benim için çok heyecanlı bir gündü. Halkıma, vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Salonlara sığmadılar, ciddi bir teveccüh var. Uzun zamandır siyaset yapıyorum ve teşkilatta görev yapıyorum. Birçok insanımıza dokunduk, birçok insanımızın problemini çözdük. Derneklerde, çarşıda ve pazarda insanlar bize ismimizle hitap ediyor. Çünkü aramızda bir hukuk olmuşmuş, onu da bugün gördük. Biz projelerimizi hazırlarken özellikle vatandaşlarımız bizden ne bekliyor o soruları aldık. 15 mahallemizde, merkezimizde halkımız bizden ne bekliyor onu aldık” dedi.

“SULTANBEYLİ HER ZAMAN İSMİNDEN DE SÖZ ETTİRECEK”

Tombaş, “İnşallah, Sultanbeyli önümüzdeki dönemde göreve başladığımızda gerçekten İstanbul’da bir marka olacak. Sanat, kültür, eğitim ve spor alanlarında gençlerin geleceğe hazırlandığı bir ilçe olacak. Sultanbeyli her zaman isminden de söz ettirecek” sözlerini kullandı.

“GERÇEKTEN GENÇLER OLARAK BUNA İHTİYACIMIZ VARDI”

Aday tanıtım programına katılan öğrenci Şeyma Nur, “Başkanımız, gençlere yönelik çok güzel projeler sundu. Gerçekten gençler olarak buna ihtiyacımız vardı, çok mutlu olduk, sevindik” dedi.

İlginizi çekebilir

AK Parti’de bomba gelişme!

AK Parti’de bomba gelişme!

selyus