Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 5 Nisan 2022

Başkan Kabaktepe birlikte sahur yaptığı öğrencilere menemen yaptı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Esenler’de bir öğrenci evine misafir oldu. Önce mutfağa geçip kendi elleriyle menemen hazırlayan Kabaktepe, daha sonra öğrencilerle birlikte sahur yaptı.

İstanbul İl Başkan Kabaktepe, sosyal medya hesabından öğrencilik yıllarında öğrenci arkadaşlarıyla kaldığı bekar evinde menemen yaptığı fotoğrafı “Bazı şeyler hiç değişmiyor…” diyerek paylaştı. 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, bu geceki sahurunu öğrencilerle birlikte yaptı. Esenler’de bir öğrenci evine misafir olan Kabaktepe, kendi elleriyle menemen hazırladı. Tercihini soğanlı menemenden yana kullanan Kabaktepe, daha sonra öğrencilerle hep birlikte sahur yapıp dua etti. Sahur öncesi öğrencilerle sohbet eden İl Başkanı Kabaktepe, hukuk ve mühendislik bölümlerinde okuyan öğrencilerin derslerini de sordu. Samimi bir ortamda geçen sohbete öğrencilik anıları da eklenince renkli anlar yaşandı.

Sahur programına AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan da katıldı.

selyus