Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 14 Eylül 2022

Başkan Şahin: “Ferman Valininse, meydanlar bizimdir!”

Buluşması” programına hazırlanıyor. Hazırlıklar kapsamında Gelecek Partisi’nin tanıtım aracı İstanbul Valiliği’nin engeline takıldı. Yapılan engellemeye Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla sert bir şekilde tepki gösterdi.

İl Başkanı Şahin açıklamasında: “Sevgili İstanbullular, yine İstanbul Valiliği yine Gelecek Partisi’ne bir engelleme girişimi. 18 Eylül Pazar günü Sultanbeyli’de yapacağımız büyük buluşma görüyoruz ki fincancı katırlarını çok ürkütmüş. Elimizde İstanbul Valiliği’nin programın tanıtımı için sesli araçların gezmesine müsaade etmediğine dair kararın tebliği var. Ben buradan İstanbul Valisine aynı hatırlatmayı yapmak istiyorum; siz parti devletinin değil İstanbul’un valisisiniz. Bunun altını özellikle çiziyorum: ‘ferman valininse meydanlar bizimdir’. Tekrar hatırlatıyorum; 18 Eylül’de Sultanbeyli’de yer yerinden oynayacak! Tüm Sultanbeylili hemşehrilerimizi 18 Eylül’de Ahmet Davutoğlu ile büyük buluşmaya davet ediyorum.” ifadeleri kullandı.

İl Başkanı Şahin’in yaptığı açıklama sosyal medya kullanıcıları tarafından kısa sürede yoğun etkileşim aldı ve pek çok kişi tarafından paylaşıldı.

selyus