Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 7 Mart 2019

Beykoz’un adayları Ordulular gecesinde

AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Ordu Mesudiyeliler Gecesi’nde siyasi partilerin Beykoz Belediye Başkan adaylarıyla bir araya geldi. 

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala çalışmalarını daha da hızlandıran siyasi partilerin belediye başkan adayları, Ordu Mesudiyeliler Gecesi’nde bir araya geldi. Geceye Cumhur İttifakı’nın Beykoz Belediye Başkan adayı olan Murat Aydın, Saadet Partisi adayı Muharrem Kaşıtoğlu, CHP adayı Coşkun Tosun, İYİ Parti adayı Bilgehan Murat Miniç ve Vatan Partisi’nin adayı Esra İspalarlı katıldı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen gecede Aydın, salondaki herkesle tek tek tokalaştı.

“DEMOKRASİYE OLAN İNANCIMIZ BİZİ BİR ARAYA GETİRDİ”

Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın ise, “Bakınız bir organizasyonda Türkiye’nin demokrasisine güç veren partilerimizin Beykoz’daki belediye başkan adaylarını selamlayarak konuşmama başlamış oldum. Bu güzel ortamı hazırlayan derneğimize teşekkür ediyoruz. Mesudiye’den bu beklenirdi, demokrasiye olan inancı, saygısı bizleri bir araya getirdi. Ben bütün siyasi partilerimizin adaylarına ve meclis üyesi adaylarına teşekkür ediyorum. 31 Mart bir demokrasi yarışıdır” diye konuştu.

selyus