Ana Sayfa İÇ POLİTİKA, YEREL YÖNETİMLER 26 Nisan 2019

Binali Yıldırım’dan Başkan Ahmet Cin’e hayırlı olsun ziyareti

Pendik’te Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlara kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım; Pendikli hemşehrilerime, Belediye Başkanımız Ahmet Cin’e verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Ahmet Bey Pendiğimize, sizlere çok güzel hizmetleri yapmaya devam edecek. Kendisini tebrik etmeye geldik”

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım bugün Pendik’e gelerek burada Çarşı Camiinde Cuma namazını kıldı. Yıldırım’a Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de eşlik etti. Binali Yıldırım, namazın ardından çevrede Pendikli vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar Yıldırım’a sevgi gösterisinde bulundu.

Caminin çıkışında kısa bir konuşma yaparak Pendiklilere seslenen Binali Yıldırım, “Gösterdiğiniz bu yakın sevgi ve muhabbet için şükranlarımı sunuyorum. Sizin güveninize layık olmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.

Daha sonra Binali Yıldırım Pendik Belediyesi’ni ziyaret etmek üzere halkın yoğun sevgi seli arasında belediye binasına doğru ilerledi.

“AHMET BEY PENDİĞİMİZE, SİZLERE ÇOK GÜZEL HİZMETLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEK”

Belediye binasının önünde konuşma yapan Binali Yıldırım, “Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin kardeşimi ziyarete geldik. Pendikli hemşehrilerime, Belediye Başkanımız Ahmet Cin’e verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Ahmet Bey Pendiğimize, sizlere çok güzel hizmetleri yapmaya devam edecek. Kendisini tebrik etmeye geldik. Kendiliğinden gelişen, şahsıma bizlere gösterdiğiniz yakın ilgi ve sevgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin bu güveni ve destekleri olduğu sürece bizlere durmak yok yola devam” şeklinde konuştu.

selyus